Kojarzona dotychczas głównie kostką brukową firma Jadar postanowiła zaproponować nam także coś do wnętrza. Dekoracyjny beton architektoniczny ma stać się flagowym produktem nowej marki własnej Jadar Home. Zobaczmy!

Wraz z modą na lofty do wnętrz zawitał beton i wygląda na to, że tak już zostanie. W końcu nie ma lepszego sposobu, by nadać wnętrzu industrialny sznyt. Dlatego firma Jadar, od ponad ćwierć wieku znana z produkcji kostki  brukowej i innych betonowych elementów do aranżacji przestrzeni wokół budynków, stworzyła nową markę własną Jadar Home, która oferować będzie betonowe elementy do wykańczania wnętrz oraz elewacji.

Są to przede wszystkim płyty z betonu architektonicznego mające szerokie zastosowanie użytkowe i dekoracyjne. W ofercie znajdziemy zarówno płyty ścienne, jak i podłogowe, gładkie oraz z ozdobna fakturą, w naturalnym kolorze i barwione, a także zewnętrzne płyty elewacyjne.

Jest to kolejny raz, gdy firma poszerza ofertę o wyroby z betonu architektonicznego. Te przeznaczone do ogrodu - elementy małej architektury, takie jak meble ogrodowe (ławki, siedziska, leżaki, fotele) czy ekskluzywne paleniska - sprzedawane są pod marką własną Jadar Garden.

źródło i zdjęcia: Jadar