Podsumowaniem każdego z kursów projektowania wnętrz CREATORA jest konkurs na najlepszy projekt. Najświeższymi ich laureatkami zostały Kamila Tudek i Magdalena Lorek-Biela. Gratulujemy!

Najlepszą pracę dyplomową na zakończonej w listopadzie 2015 roku wrocławskiej edycji kursu projektowania wnętrz CREATOR stworzyła Magdalena Lorek-Biela. 

Magdalena Lorek-Biela Magdalena Lorek-Biela - projekt wnętrza
Magdalena Lorek-Biela i jej projekt 

Natomiast spośród prac absolwentów zakończonego w styczniu 2016 roku kursu w Warszawie najwyższe uznanie jurorów zyskał projekt Kamili Tudek. 

projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z elementami stylu japońskiego Kamila Tudek
Kamila Tudek i jej projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z elementami stylu japońskiego

Co wyróżnia kursy projektowania wnętrz CREATORa?

Patronat Czas na WnętrzeCREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów (prezentacji multimedialnych) i interaktywnych zajęć warsztatowych (ćwiczeń praktycznych). Każdy z kursantów ma możliwość zdobycia wiedzy od podstaw i w pełni przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora lub projektanta wnętrz.

Kluczowe atuty CREATORA to:

  • 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej,
  • absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w formie świadectwa MEN,
  • wykładowcy to wykwalifikowana kadra, pracownicy naukowi, a przede wszystkim praktycy,
  • pierwsi i jedyni w Polsce opracowali autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Właśnie trwają zapisy na kolejną edycję CREATOR WNĘTRZA - kursu stylizacji. Zajęcia odbędą się w topowych przestrzeniach wnętrzarskich Warszawy w terminie: 21, 22 maja, 4, 5, 18, 19 czerwca 2016 r. 

Informacje o terminach kursów na stronie www.creator.net.pl. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Stawińska - biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373. Dodatkowych informacji udziela Olga Kisiel-Konopka - olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811.

źródło i zdjęcia: CREATOR