Precyzja, dekoracyjność i finezja art déco do dziś inspirują projektantów. Właśnie w duchu tego stylu utrzymana jest najnowsza kolekcja mozaiki Modern marki Raw Decor.

Geometryczne formy, płynne linie i niezwykła elegancja art déco nigdy nie wychodzą z mody. Właśnie dla miłośników tego nietuzinkowego piękna stworzono kolekcję mozaiki inspirowaną stylem lat 20. - Modern.

- Najnowsza kolekcja mozaiki Modern doskonale wpisuje się w stylistykę art déco, z którego czerpie to, co najlepsze - mówi właścicielka Raw Decor, Małgorzata Wagner. - Gustowne wzornictwo przykuje uwagę klientów o najbardziej wyrafinowanym guście i tych, którzy chcą do swojego mieszkania wprowadzić odrobinę sztuki.

Co wyróżnia mozaiki Modern? Przede wszystkim stonowana kolorystyka: czerń, biel, beż i szarość, która doskonale skomponuje się z każdą przestrzenią. Taka paleta barw idealnie oddaje cechy stylu art déco - klasyczny minimalizm i surowość. Natomiast kształt płytek, małe romby, pozwala wyczarować intrygujące wzory, które podkreślą wyjątkowość każdego pomieszczenia - od łazienki, poprzez kuchnię, aż do salonu i sypialni.

Mozaika może zdobić zarówno ściany, jak i podłogi. Szkliwiona powierzchnia pięknie odbija światło i mieni się. 

źródło i zdjęcia: Raw Decor