Upalne lato to dla każdej lodówki poważny sprawdzian. Nowe, stylizowane na lata 50. lodówki Freggia mimo oldskulowego wyglądu mają wszystkie nowoczesne rozwiązania, które zapewniają wydajną prace nawet w najbardziej gorące dni.

Stylowe, zachowane w klimacie retro chłodziarko-zamrażarki Freggia z serii LBRF21785 maja klasę klimatyczną T - to gwarancja, ze będą sprawnie działać nawet przy temperaturze otoczenia 43°C. Z kolei klasa efektywności energetycznej A+ oznacza oszczędne zużycie energii elektrycznej. Dzięki temu nawet w najbardziej upalne, letnie dni urządzenie pracować będzie w standardowym trybie, w pełni wydajne, abyśmy nie musieli się obawiać o świeżość przechowywanej żywności.

Ważnym udogodnieniem jest system no frost - inteligentne chłodzenie bez nadmiaru wilgoci zapobiega powstawaniu lodu. Dzięki temu lodówki nie trzeba rozmrażać. W sezonie letnim przydatna będzie również funkcja Super, która pozwala na ponad dwukrotnie szybciej zamrozić świeże produkty. Dzięki temu świeże owoce, warzywa i zioła zachowają maksimum wartości odżywczych i smakowych nawet przez 12 miesięcy.

Funkcja "Holiday" przyda się, kiedy będziemy wyjeżdżać na urlop. Po jej włączeniu lodówka wejdzie w tryb oszczędzania energii, który zapewnia optymalne warunki do przechowywania żywności w czasie, gdy nie będziemy zagladać do lodówki

Projektanci retro chłodziarko-zamrażarek Freggia szczególnie zadbali o ich funkcjonalność i wyposażyli w bardzo praktyczne akcesoria. W komorze chłodziarki znajdziemy wygodne pojemniki do przechowywania mięsa, sera i warzyw, szklane półki z możliwością regulacji wysokości oraz chromowaną półkę na butelki, w zamrażarce zaś jest szuflada na lód i owoce jagodowe, foremka na lód oraz przegroda z uchylną pokrywą.

Poza tym w stylizowanych na lata 50. lodówki Freggia pogłębiono i poszerzono przestrzeń użytkową, dzięki czemu ich pojemność wynosi aż 302 litry.

Retro chłodziarko-zamrażarki marki Freggia kosztują 5549 zł i dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV.

źródło i zdjęcia: Freggia