Jeśli parawan nawannowy kojarzy ci się z lichą konstrukcją chwiejnie zamocowaną na krawędzi wanny, to Tanganika - nowość firmy Aquaform - miło cię zaskoczy.

Minimalistyczne połączenie przezroczystych tafli szkła z eleganckimi, chromowanymi listwami sprawia, że parawan Tanganika prezentuje się wyjątkowo elegancko. Doskonale pasuje zwłaszcza oszczędnych w formie wanien o geometrycznych liniach.

Jednak uroda to nie wszystko, zwłaszcza, jeśli chodzi o wyposażenie łazienki. Parawan nawannowy Tanganika dostępny jest w kilku wariantach: 2-, 3- i 4-modułowym, więc dobierzemy odpowiedni do każdej łazienki. Łączące moduły zawiasy dają pełny zakres ruchu w obie strony (360°), wiec można dostosować go do kształtu nawet nietypowej wanny, a kiedy jest nieużywany - złożyć w harmonijkę. Dzięki temu parawan niemal nie zajmuje miejsca.

Parawan Tanganika wykonany został z bezpiecznego szkła, odpornego na wstrząsy i uderzenia. Listwy, w których jest osadzone to profile komorowe, zapewniające wytrzymałość i niezawodność konstrukcji. Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium elementy są polerowane i utwardzane chemicznie, dzięki czemu nawet w trudnych, łazienkowych warunkach przez długi czas zachowują estetyczny wygląd.

Nowy parawan Aquaform jest również łatwy w montażu. Dzięki wykorzystaniu niwelujących krzywiznę ścian profilów U, może być z powodzeniem mocowany nawet na nierównych płaszczyznach.

Ceny netto parawanów nawannowych Tanganika:

  • 4-częściowy - 770 zł,  
  • 3-częściowy - 710 zł,
  • 2-częściowy - 650 zł.

źródło i zdjęcia: Aquaform