Letni lub jesienny wieczór miło spędzić przy blasku ognia. Biokominkek Galina firmy Kratki.pl mozemy łatwo przenieść z pokoju na balkon, taras lub do ogrodu.

Przyjemną atmosferę na balkonie, tarasie lub w ogrodzie zapewni ogień biokominka. Wolno stojący biokominek Galina można bowiem wynieść na taras, a nawet postawić na ogrodowym stole. Jest to takie proste dzięki kompaktowym wymiarom urządzenia i zabezpieczeniom, które wykluczają możliwość rozlania biopaliwa, nawet jeśli biokominek przechylimy. To szczególnie ważne, gdy towarzyszą nam dzieci lub zwierzęta.

Biokominek Galina ma minimalistyczny design - prostokątna podstawa w kolorze czarnym mieści wkład na biopaliwo, a płomień z dwóch stron osłaniają szyby. Tak prosta forma czyni biokominek Galina nowoczesną i funkcjonalną dekoracją.

Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, dzięki czemu obudowa wygląda estetycznie, a wszystkie metalowe elementy są zabezpieczone przed korozją. Dzięki temu biokominek pozostaje w idealnym stanie na długie lata.

Spalanie biopaliwa jest wyjątkowo czyste - nie powstaje sadza ani popiół, nie brudzi się również szyba, więc nic nie zakłóca widoku ognia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Biokominek Galina został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić mobilność urządzenia. Lekka, lecz stabilna konstrukcja pozwala bezpieczne użytkowanie i przenoszenie go w dowolne miejsce. Pojemnik na biopaliwo wykonany jest ze stali nierdzewnej odpornej na działanie wysokiej temperatury. Posiada on wkład absorbujący, który nie tylko wpływa na zmniejszenie zużycia biopaliwa, lecz także chroni przed jego rozlaniem się. Nawet w przypadku przewrócenia biokominka, paliwo pozostaje we wnętrzu biowkładki.

Podczas palenia podstawa biokominka Galina nie nagrzewa się, a więc można ustawić go na dowolnej powierzchni. Dołączona w zestawie metalowa rączka umożliwia swobodną regulację wysokości płomienia oraz bezpieczne wygaszanie.

Parametry techniczne biokominka Galina:

  • waga - 4 kg,
  • wymiary - 18/35, 4/21, 8 cm, 
  • pojemność pojemnika na biopaliwo - 0,5 l.

źródło i zdjęcia: Kratki.pl