Miłośnicy oryginalnego wystroju kawiarni Green Caffè Nero już wkrótce będą mogli przenieść ich niepowtarzalny klimat do swoich domów. Przy współpracy z Westwing.pl powstała wyjątkowa kolekcja mebli i dodatków "W stylu Green Caffè Nero", która będzie w sprzedaży w dniach 2-5 września 2016 roku.

- Styl kawiarni Green Caffè Nero jest wyjątkowy. To mieszanka różnych elementów, od klasycznych po industrialne, ale całość jest bardzo naturalna i przytulna. Dzięki temu czujemy się tam tak dobrze i swobodnie - mówi Marta Suchodolska, Creative Director Westwing Polska.

Wystrój kawiarni Green Caffè Nero jest doceniany nie tylko w branży, czego wyrazem jest nagroda Property Design Awards 2016 w kategorii Design wnętrze - usługowo-handlowe, przyznawana przez jury składające się głównie z architektów. Swoich fanów znajduje również wśród miłośników architektury i designu oraz klientów Green Caffè Nero, którzy nieraz pytają, gdzie można kupić takie meble, bo chcieliby mieć je w swoich domach.

Lampa w stylu industrialnymTeraz będzie taka możliwość - w piątek 2 września w Westwing.pl rozpocznie się sprzedaż kolekcji "W stylu Green Caffè Nero". Będą w niej meble inspirowane wnętrzami lokali tej sieci, a także dwa najbardziej charakterystyczne elementy wystroju kawiarni - wykonywana ręcznie wisząca lampa w stylu industrialnym oraz długi dębowy stół z litego drewna, robiony przez mazowieckich stolarzy. 

Kampania w Westwing.pl potrwa do poniedziałku 5 września. W tym czasie na klientów Green Caffè Nero czeka specjalna promocja - za zakup dowolnej kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl. 

źródło i zdjęcia: Westwing.pl, Green Caffè Nero