Nowe przyciski spłukujące TECEplanus mają niespotykane do tej pory kolory - starego mosiądzu i antycznej miedzi. Znakomicie wpisują się w modne obecnie trendy industrialny, vintage i kontrolowanej korozji, ale sprawdzą się też w klasycznej łazience.

Jednym z kluczowych powodów wyboru sanitariatu podwieszanego na stelażu podtynkowym jest zwykle chęć ukrycia instalacji. Jedynym widocznym elementem spłuczki pozostaje wówczas przycisk. Powinien więc być estetycznie spójny z aranżacją łazienki.

Podążając za najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz i modą na materiały naturalne i noszące znamiona upływu czasu, firma TECE wprowadziła do oferty nowe przyciski spłukujące TECEplanus w kolorach miedź i mosiądz, stworzone z myślą o łazienkach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, loftowym, jak i rustykalnym. Nowe przyciski znajdą zastosowanie także w łazienkach nowoczesnych, w których dominują naturalne, ponadczasowe materiały, takie jak: drewno, beton i metal. Współgrają stylistycznie z elementami wyposażenia wnętrz, takimi jak armatura sanitarna z efektem kontrolowanej korozji.

Funkcjonalność w szlachetnej oprawie

Przyciski spłukujące TECEplanus mają 2 zakresy spłukiwania (większa lub mniejsza ilością wody) i mogą być uruchamiane z przodu lub od góry. 

Firma TECE zadbała także o wysoką jakość materiałów - przyciski wykonane są ze stali szlachetnej, co gwarantuje bezpieczeństwo i niski poziom hałasu podczas użytkowania. Dzięki wewnętrznemu zabezpieczeniu chroniącemu przed kradzieżami, przycisk sprawdzi się w obiektach publicznych.

Przyciski TECEplanus mają wymiary: 220 x 150 x 11 mm, i kosztują 1460 zł (antyczna miedź) lub 1950 zł (stary mosiądz).

źródło i zdjęcia: TECE