Czarny i biały kamień oraz naturalne drewno - to materiały, które zainspirowały twórców kolekcji Larda, czyniąc z niej gotowy przepis na niebanalną łazienkę w klasycznym lub wręcz pałacowym stylu.

Pytki ceramiczne Larda - nowa propozycja Grupy Tubądzin w modnym formacie 30 x 75 cm - to ciekawa wariacja na temat ponadczasowego zestawienia czerni i bieli. Biel jasnych płytek przełamano jasnobeżowymi smugami naśladującymi rysunek naturalnego kamienia. Podobnie czarne płytki ozdobiono rdzawozłotymi smugami.

W dekorach nawiązano do inspirowanych sztuką marokańską pałacowych wnętrz. W kolekcji znajdziemy więc obok pytek bazowych dekory z nadrukowanym białym ornamentem przypominającym ozdobne kratownice czy okucia pałacowych mebli (format 748 x 298 mm), dekory z wzorem drewnianej plecionki (format 346 x 346 mm), do złudzenia przypominające mozaikę z naturalnego drewna i kamienia, czy wreszcie mozaiki ścienne z rombów, połączonych błyszczącymi zwornikami w kolorze szarym lub czarnym (format 298 x 270 mm). 

W zależności od tego, czy zdecydujemy się na płytki jasne czy ciemne i jak dobierzemy dekory, możemy zaaranżować łazienkę w stylu klasycznym lub z większym przepychem - pałacową. Wrażenie luksusu spotęgują złote dodatki, które znakomicie komponują się z płytkami Larda.

źródło i zdjęcia: Grupa Tubądzin