Warszawski showroom Mesmetric wspiera projektantów wnętrz i architektów, oferując im nie tylko doskonałe wzornictwo, ale również fachową wiedzę i wsparcie. Przekonały się o tym słuchaczki kursów organizowanych przez CREATORa, które uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Mesmetric i OKK!

Patronat Czas na WnętrzeW październiku uczestniczki kursów projektowania wnętrz organizowanych przez Szkoleniową Placówkę Oświatową CREATOR spotkały się z Heleną Raczyńską-Pachut, współwłaścicielką Mesmetric - galerii oferujących design na najwyższym światowym poziomie. Wydarzenie odbyło się w ramach zajęć fakultatywnych CREATORa.

Wizyta w warszawskim atelier, mieszczącym się przy Burakowskiej 5/7, była okazją do zapoznania się ze zgromadzonymi tu przedmiotami oraz możliwościami, jakie stwarza architektom i projektantom wnętrz współpraca z Mesmetric. Helena Raczyńska-Pachut opowiadała o misji firmy, historii, jej działalności oraz zgromadzonych tu meblach, wzornictwie, sztuce i wyjątkowych przedmiotach znanych światowych i polskich marek.

Uczestniczki miały także okazję poznać funkcjonalność strony internetowej Mesmetric, która nie tylko jest platformą do wygodnych zakupów online, ale przede wszystkim przydatnym narzędziem dla projektantów wnętrz i pasjonatów designu.

Więcej informacji: www.mesmetric.com i www.creator.net.pl.

źródło: Mesmetric
zdjęcia: Anna Jabłońska