Odpowiednio dobrana spoina będzie długo służyć użytkownikom, podkreśli urodę i charakter okładziny, a także zmniejszy naprężenie płytek. Tam, gdzie warunki będą trudne, doskonale sprawdzi się fuga epoksydowa.

Firma ATLAS ma w swojej ofercie wiele produktów, które powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, ceniących estetykę, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz trwałość rozwiązań. Bardzo szerokie możliwości zastosowania mają fugi epoksydowe. Są one wyjątkowo trwałe, szczelne i odporne na zabrudzenia.

Silnie hydrofobowa, szczelna powierzchnia zabezpiecza spoiny przed wnikaniem brudu i powstawaniem przebarwień. Wysoka odporność na mycie, szorowanie i ścieranie oraz działanie detergentów sprawiają, że fugi łatwo utrzymać w czystości.

Fugi epoksydowe nadają się do zastosowania w każdym wnętrzu, nawet takim jak basen, łaźnia i szpital, czy też w miejscach szczególnie narażonych na działania substancji żrących lub też często brudzących się, jak np. garaże. Teraz dostępne są w 12 nowych kolorach. Cena ok. 86 zł za opakowanie 2 kg.

źródło i zdjęcie: Atlas