Choć Samsung ma w swojej ofercie wiele modeli lodówek z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, ci, którym zależało na lodówce do zabudowy, musieli się zdecydować na inna markę. Teraz to się zmienia!

Samsung wprowadził właśnie do sprzedaży lodówki do pełnej zabudowy. Możemy więc mieć lodówkę, która idealnie wtopi się w naszą kuchenną zabudowę, nie rezygnując z nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, które oferują lodówki Samsung, takich jak możliwość zapewnienia optymalnych warunków przechowywania dla różnych rodzajów żywności czy funkcji utrzymywania stałej temperatury wewnątrz nawet przy częstym otwieraniu drzwi.

Najnowsza lodówka do zabudowy Samsung została wyposażona we wszystkie cenione przez klientów technologie, dzięki którym przechowywane jedzenie dłużej zachowuje świeżość i smak. Jedną z nich jest No Frost (mają ją wszystkie lodówki Samsung), która zapobiega powstawaniu szronu wewnątrz lodówki, dzięki czemu nie trzeba jej odmrażać, a przy tym urządzenie zużywa mniej energii.

W lodówkach do zabudowy Samsung nie mogło zabraknąć także systemu Twin Cooling Plus™. Dzięki niemu żywność dłużej zachowuje świeżość i apetyczny wygląd, ponieważ chodziarka i zamrażarka mają osobne parowniki. Pozwala to zachować w każdej z komór optymalny poziom wilgotności, i zapobiega przenikaniu zapachów.

Funkcja Coolselect+ natomiast pozwala w zależności od potrzeb regulować temperaturę dolnej komory. Może ona być tradycyjnym zamrażalnikiem (tryb mrożenia - temperatura od -23 do -17°C), pracować w trybie lekkiego mrożenia (-5°C), chill (-1°C) a nawet zmienić się w dodatkową komorę chłodziarki (2°C).

Na uwagę zasługuje także silnik Digital Inverter. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie. Jego optymalna praca pozwala obniżyć poziom hałasu i rachunki za prąd.

Samsung także w lodówkach do zabudowy zadbał o estetykę wykończenia. Dzięki technologii Space Max pojemność lodówki jest większa niż w innych dostępnych na rynku lodówkach do zabudowy z technologią pełnego No Frost, mimo takich samych wymiarów zewnętrznych. Zawdzięczamy to wysoce wydajnemu systemowi izolacji, który sprawia, że ścianki lodówki mogą być cieńsze.

Srebrny wyświetlacz i wysokiej jakości półki z hartowanego szkła z metalowym wykończeniem nadają wnętrzu lodówki elegancki wygląd. Oświetlenie LED ma delikatniejszą niż standardowo barwę, przez co jest przyjemniejsze w codziennym użytkowaniu.

Podobnie jak pozostałe urządzenia AGD do zabudowy Samsunga, nowe lodówki choć są ukryte pod frontami mebli, ułatwiają nam domowe obowiązki.

źródło: Samsung Electronics