Przestronnie, wygodne wejście i eleganckie wzornictwo - w kabinie Space Line poczujesz się naprawdę luksusowo.

Kolekcja Space Line to nowoczesne kabiny prysznicowe, brodziki i wanny, w których zadbano o przestrzeń, by kąpać się naprawdę komfortowo. Teraz firma Sanplast wzbogaciła serię Space Line o nową, półokrągłą kabinę przyścienną KPP/Space, dającą jeszcze więcej miejsca i wygody.

Mechanizm unoszenia drzwi ułatwia ich otwieranie i zapewnia wygodny dostęp do detali kabiny w trakcie czyszczenia. Utrzymanie kabiny w czystości ułatwia też standardowo stosowana w tym modelu technologia modyfikacji powierzchni szkła Glass Protect, która zapobiega powstawaniu osadów. Bezpieczne i estetyczne szkło hartowane ma grubość 6 (drzwi) i 8 mm (ścianki stałe). Kabiny są wyposażone w uszczelki magnetyczne, transparentne uszczelki na dolnych krawędziach drzwi oraz chromowaną listwę do montażu na brodziku. Wszystko to zapewnia odprowadzenie wody z powierzchni szkła do wnętrza kabiny i zabezpiecza przed rozpryskiwaniem poza nią.

Przyścienna kabina KPP/Space doskonale sprawdzi się w większych łazienkach. Przystosowana jest do kompletowania z brodzikiem Space Mineral dostępnym w 7 kolorach - białym oraz w 6 odcieniach brązu i szarości. Oszczędne w formie chromowane uchwyty i elementy wykończeniowe nadają kabinie elegancki wygląd.

źródło i zdjęcie: Sanplast