Tegoroczne trendy sprzyjają miłośnikom oryginalnych kolorów - Sanplast wprowadził właśnie na rynek brodziki i wanny w 7 kolorach!

Kto powiedział, że wanna i brodzik muszą być białe? Nie ma żadnego powodu, żeby ceramika łazienkowa nie była kolorowa. Kamień, drewno i różne odcienie brązów - to najczęściej spotykane w naszych łazienkach kolory. I wcale nie musi ich przełamywać biała plama wanny lub brodzika.

Dlatego Sanplast proponuje nam wanny i brodziki w 7 kolorach - stonowanych odcieniach, które doskonale komponują się z najczęściej wybieranymi do łazienek kolorami.

- Łazienka nie musi być nudna. Produkty firmy Sanplast SA dostępne są w stonowanych, modnych odcieniach, które będą idealnie współgrać z najróżniejszymi modelami płytek ściennych i podłogowych - mówi Marcin Wargoś, Product Manager w firmie Sanplast S.A. - Przykładowo, nowoczesna prostokątna wanna z kolekcji SPACE, oczywiście poza klasyczną bielą dostępna jest w kolorach: manhatan, pergamon, bahama beżowy, graphit matowy. Już same nazwy sugerują spokojny i wyważony styl i tak w rzeczywistości jest - zapewnia. 

Kolorowa ceramika to dla wielu wciąż wybór kontrowersyjny, warto jednak wziąć taką opcję pod rozwagę, bo efekt aranżacyjny, jaki osiągniemy, będzie diametralnie inny niż przy zastosowaniu tradycyjnej, białej ceramiki. Nie musimy się natomiast obawiać, że kolorowa wanna lub brodzik ograniczy nas stylistycznie w innych aspektach wystroju łazienki. Kolorowa ceramika pozwala przede wszystkim osiągnąć niebanalny efekt estetyczny. 

paleta kolorów ceramiki Sanplast

Oferta kolorystyczna dotyczy wszystkich modeli brodzików mineralnych z serii Sace Mineral.

źródło i zdjęcia: Sanplast S.A.