Dywan nie tylko służy jako elegancka ozdoba pomieszczenia. Ma szereg właściwości, które udogadniają nasze codzienne życie. Właściwie dobrany dywan nadaje pomieszczeniu szlachetnego wyglądu i podnosi jego prestiż. Cechą najważniejszą, którą doceni każdy użytkownik naszych dywanów, jest łatwość w utrzymaniu czystości EASY CLEAN.

Easy Clean to innowacyjna apretura ochrony włókien dywanów, dzięki której wszelkie zabrudzenia można usunąć bez naruszania unikalnej struktury materiału. Bariera ochronna dywanów utrudnia także wchłanianie płynów. Oznacza to, że rozlane plamy płynne np. z kawy, herbaty, soku, a nawet wina unoszą się na powierzchni materiału, nie wnikając do środka włókien.

Dzięki temu można w bardzo prostu sposób usunąć zabrudzenie poprzez odsączenie plamy ściereczką lub ręcznikiem papierowym.

Tradycyjne dywany gromadzą kurz, który prowadzi do pojawienia się szkodliwych roztoczy w domu. Nagromadzone alergeny zagrażają przede wszystkim dzieciom. Mogą one powodować pojawienie się uczulenia, a w efekcie nawet astmę i problemy z układem oddechowym. Nasze dywany, dzięki odpowiedniej technologii produkcji oraz rodzaju przędzy, nie gromadzą szkodliwych roztoczy kurzu i tym samym niwelują ryzyko alergii. Dywany mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że są wolne od wszelkich stężeń substancji szkodliwych, a tym samym są przyjazne dla środowiska i zdrowia człowieka.

Cała oferta jest dostępna na www.living-home.eu