Lampy to nie tylko oświetlenie - lampy to elementy dekoracji, które tworzą klimat, usprawniają codzienne funkcjonowanie i cieszą oko.

Lampa wisząca Belly marki Nordlux - to idealny produkt dla osób ceniących sobie niepowtarzalny design i najwyższą jakość oświetlenia. Projekt lampy wiszącej Belly przedstawia zetknięcie się dwóch kultur. Koncepcja iluminacji obrazuje japoński imbryk do herbaty, który w połączeniu ze stylem skandynawskim tworzy niepowtarzalne dzieło wizualne.

Prosta forma klosza jak również otwarte zawieszenie połączone z  tekstylnym kablem sprawiają, iż na pierwszy rzut oka od razu widać lekkość lampy. Belly nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat i wzbudza zainteresowanie przy pierwszym zetknięciu z iluminacją.

Lampa jest dostępna w 3 wielkościach:

  • Ø klosza 29 cm, wysokość 28 cm, podwieszenie 328 cm;
  • Ø klosza 38 cm, wysokość 33 cm, podwieszenie 333 cm;
  • Ø klosza  46 cm, wysokość 38 cm, podwieszenie 338 cm;   

Dodatkowym atutem lampy jest możliwość ściemniania, dzięki czemu użytkownik bez problemu dostosuje natężenie światła do własnych, indywidualnych potrzeb.

Nietuzinkowa forma sprawia, że lampa wisząca Belly może być wykorzystana praktycznie w każdym wnętrzu zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych typu salon czy jadalnia, jak również pomieszczeniach firmowych.

https://www.lampy.pl/