Miele T1 Active - TDB 230 WP Active i TCE 530 WP Active Plus - to najnowsze suszarki Miele z eleganckiej linii wzorniczej ChromeEdition, które nie tylko perfekcyjnie wysuszą pranie, ale także zadbają o tkaniny.

TDB 230 WP Active to suszarka o ładowności 7 kg, natomiast model TCE 530 WP Active Plus wysuszy aż 8 kg załadunku. Te nowoczesne urządzenia oferują najważniejsze funkcje i programy Miele, które zapewniają najwyższą jakość suszenia. W nowych suszarkach Active zastosowano technologię EcoDry, która gwarantuje stałe niskie zużycie energii i krótkie czasy suszenia przez całe życie urządzenia.

Za najlepsze efekty suszenia odpowiada opatentowany przez Miele system PerfectDry, dzięki któremu suszarki określają aktualną zawartość wapnia w wodzie i precyzyjnie dopasowują do niej parametry suszenia. Dzięki FragranceDos pranie zyska nasz ulubiony zapach dozowany w specjalnych kapsułkach Miele, a bęben SoftCare z powierzchnią o strukturze plastra miodu zadba o najdelikatniejsze tkaniny. Dodatkowo funkcja Prasowanie wstępne pozwoli zmniejszyć potrzebę prasowania.

Oba urządzenia wyróżnia wysoka klasa efektywności energetycznej – A++ w modelu TDB 230 WP Active i A+++ w modelu TCE 530 WP Active Plus. Model TCE 530 WP Active Plus dodatkowo wyposażony został w cichy i oszczędny silnik ProfiEco. Sterowanie DirectSensor i 7- egmentowy wyświetlacz sprawiają, że obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna. Oba urządzenia można zestawiać w kolumnie z pralką.

Cena TDB 230 WP Active - 4199 zł
Cena TCE 530 WP Active Plus - 4999 zł