Od lat jeden z popularniejszych trendów aranżacyjnych stanowi minimalizm. Dodatki zaprojektowane zgodnie z nim, cechuje oszczędność detali oraz designu. W ten nurt wpisuje się kolekcja MONACO marki Nowodvorski Lighting, która dzięki prostej formie połączonej z klasycznymi materiałami, idealnie dopełnia przestrzenie urządzone w minimalistycznym stylu.

Linia MONACO marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie wyróżniające się prostą, a zarazem nowoczesną formą.

W skład serii wchodzą cztery lampy: dwie sufitowe, biurkowa oraz kinkiet. Model sufitowy dostępny jest w dwóch wersjach: z jednym 30 cm kloszem bądź dwoma - 25 cm. Oświetlenie tego rodzaju znajdzie zastosowanie nad kuchennym lub jadalnianym stołem, barkiem, a także w salonie. Uzupełnienie kolekcji stanowią kinkiet z dwoma źródłami światła oraz lampa biurkowa z jednym źródłem światła - oba modele wyposażone są w 16 cm klosze.

We wszystkich typach oświetlenia z linii MONACO marki Nowodvorski Lighting klasyczny, okrągły, szklany klosz połączony został z prostą, lakierowaną stalą w kolorze czarnym. Dzięki temu, w efekcie otrzymujemy oświetlenie, nie tylko modne i funkcjonalne, ale również idealnie wpisujące się w minimalistyczny styl.

Linia MONACO

  • Lampa Zwis I cena detaliczna: 279 zł brutto 
  • Lampa Zwis II cena detaliczna: 429 zł brutto
  • Kinkiet cena detaliczna: 329 zł brutto
  • Lampa Biurkowa cena detaliczna: 249 zł brutto