Forum Mody i Forum Designu zmieniają się w Forum Kobiet! - Do dyspozycji naszych gości oddajemy stylistów i fryzjerów - zapowiada opiekunka Forum Mody Laura Baranek i dodaje, że w tym roku święto kobiet, to święto metamorfoz, które w budynku starego hotelu „Cracovia” przy ulicy Focha 1 w obchodzone będzie 9 marca w sobotę.

- Wszystkie kobiety lubią się zmieniać. My chcemy podpowiedzieć jak to robić zgodnie z trendami, ale oryginalnie - podkreśla Laura Baranek. Tego dnia specjaliści pomogą dobrać odpowiedni styl do sylwetki i rysów twarzy, a kosmetolodzy odpowiedzą na wszystkie pytania z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Choć wydarzenie jest kierowane głównie do Pań, nie zabraknie okazji do zakupu sztuki użytkowej także przez Panów. - Nasi projektanci i zaprzyjaźnieni architekci chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie - zapewnia Grzegorz Kuba Kmieciak, współwłaściciel Forum Designu i opiekun Strefy Architekta.

Specjalnie na ten dzień Forum Designu przygotowało wyjątkowe promocje, możliwość spotkania z projektantami i architektami.

- Będzie w czym przebierać! Meble, dodatki, dekoracje - wymienia właścicielka Forum Designu Dina Woycikiewicz De Bialynia i dodaje: Odczarujmy Dzień Kobiet! Niech to nie będzie święto goździka i pończoch, a święto mody, designu i stylu.

Do kobiecego święta przyłączyła się też marka Idea Fix, która w ten dzień przygotowała nie tylko promocje na ciuchy, ale też premierę sprzedaży plakatów Marleny Harańczuk. Kulminacja kobiecego święta nastąpi o 19, w niedawno otwartej Strefie Debiutów, wydzielonej w Forum Designu. Odbędzie się tam projekcja filmu „Barbarella”. Obrazu z 1968 roku, w którym główną rolę odgrywa ikona feminizmu Jane Fonda.

- To będzie szalony dzień. Od rana zakupy idealne czyli: promocje i porady, a potem kino, a na koniec spotkamy się wszyscy na after party - wylicza organizatorka Dnia Kobiet w Forum Mody Laura Baranek.

Impreza wieńcząca Święto Pań odbędzie się o 21 w klubie Lastriko przy ulicy Dolne Młyny. Harmonogram dnia można zobaczyć na Wydarzeniu na Facebooku.