Magazyn Czas na Wnętrze postanowił w tym roku urządzić przestrzeń wokół domu. Z tej okazji przygotował dla swoich Czytelników kompleksowy poradnik urządzania domów i ogrodów w dwóch wersjach - drukowanej oraz online.

- Gościmy w Państwa domach co miesiąc, przygotowując pełen inspiracji magazyn Czas na Wnętrze. To wielki zaszczyt i przyjemność wyszukiwać dla Was wnętrzarskie perełki z całego świata. Jednak z roku na rok obserwujemy, jak zmieniają się nasze balkony, tarasy, ogrody. Dlatego opracowaliśmy praktyczny poradnik o tym, jak urządzić przestrzeń wokół domów. - opowiada Anna Grużewska, redaktor naczelna.

- Do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów, bo wierzymy, że ich fachowa wiedza przyda się i przy zakładaniu trawnika, hodowaniu barwnych kwiatów czy układaniu płyt tarasowych. Bo przecież letni salon to nie tylko przyjemności, ale i wyzwania! Zanim usiądziemy na naszych wymarzonych rattanowych meblach z filiżanką aromatycznej kawy, czeka nas dużo pracy i podjęcia trudnych decyzji. Wierzymy, że nasza propozycja pomoże Państwu dokonać najważniejszych wnętrzarskich wyborów, czyniąc Wasze życie jeszcze piękniejszym! - podsumowuje.

Wydanie specjalne magazynu Czas na Wnętrze kupisz w przedsprzedaży tutaj: https://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/domy-i-ogrody/4033. Regularna sprzedaż tego numeru rozpocznie się 29.04.2021.

Nie zapomnij odwiedzić także naszej strony internetowej, na której znajdziesz specjalną zakładkę o urządzaniu domów i ogrodów na wiosnę i lato 2021!