Nowa lampa od Lena Lighting, polskiego producenta systemów i opraw oświetleniowych, jest połączeniem zaawansowanej technologii i wyjątkowego wzornictwa. Jej minimalistyczna, geometryczna forma nada wyrazistości i doskonale sprawdzi się we wnętrzach projektowanych z rozmachem.

Nazwa nowej propozycji od Lena Lighting powstała z inspiracji sycylijskim miasteczkiem Solanto. Geometryczny design lampy kształtem przypominający pierścień sprawia, że idealnie wpisuje się ona w duże przestrzenie, takie jak salony sprzedaży, centra handlowe, recepcje czy hotelowe lobby. SOLANTO równie imponująco będzie się prezentować także w prywatnych wnętrzach - apartamentach i mieszkaniach z loftowym zacięciem lub eleganckich, nowoczesnych pomieszczeniach.

SOLANTO to przede wszystkim niestandardowe rozwiązanie z zakresu designu, przykuwające uwagę koneserów wzornictwa. Ta przypominająca kształtem pierścień lampa jest nie tylko doskonałym źródłem światła, ale także oryginalnym elementem dekoracyjnym. Poza walorami estetycznymi wyróżnia się również wysokimi parametrami świetlnymi oraz dużą energooszczędnością - mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu Lena Lighting.

SOLANTO występuje w formie natynkowej lub zwieszanej, dzięki czemu bez przeszkód dopasuje się do kubatury i charakteru każdego wnętrza. Lampa dostępna jest w wersji białej i czarnej. Na zamówienie producent może jednak wykonać ją także w innych kolorach.

Lampa jest energooszczędna i emituje komfortowe dla oczu światło. Jest dostępna w kilku wariantach, w ramach których możemy wybrać m.in. rozmiar (600 mm lub 900 mm), strumień świetlny czy temperaturę barwową lampy. Te liczne rozwiązania stworzono z myślą o możliwości swobodnego doboru produktu do roli, jaką ma spełniać w danej przestrzeni.

Zakres mocy: 30 W - 53 W
Strumień świetlny: 2500 lm - 6100 lm
Kolory: biały, czarny (inne kolory dostępne na zapytanie)
Temperatura barwowa: 3000 K - 4000 K
Współczynnik oddawania barw: >80 Ra
Klasa energetyczna: A+, A

Więcej informacji na: www.lenalighting.pl