Redakcja magazynu Czas na Wnętrze wraz z luksusową marką okapów zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Dobry wybór - polecam okap Elica". Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody - okap naścienny Aplomb oraz 50 butelek filtrujących wodę Brita 2.

Dobry wybór - polecam okap Elica! Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w 20 słowach odpowiedzieć na pytanie, dlaczego polecasz okapy marki Elica. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy umieścić pod dedykowanym postem na kanałach social media magazynu Czas na Wnętrze (Facebook oraz Instagram @czasnawnetrze) lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres konkurselica@czasnawnetrze.pl.

Główną nagrodą w konkursie jest okap naścienny Elica Aplomb o szerokości 60 cm. Nagrodą dodatkową jest 50 butelek filtrujących wodę Brita 2.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2021 roku do godziny 23:59. Pełen regulamin konkursu dostępy pod linkiem: https://cutt.ly/znLkPOC

Okap Aplomb - jak wygląda i jakie ma funkcje?

Okap Aplomb swoim magnetycznym i minimalistycznym designem przyozdabia ścianę i przyciąga uwagę. Wraz z powszechnym trendem projektowania kuchni otwartej na salon, ważne jest, aby okap nie zakłócał harmonii otaczającego środowiska. System Interfejs Aplomb pozwala użytkownikowi na ustawienie praktycznego licznika, którego długość czasu pracy uzależniona jest od trzech wybranych poziomów mocy zasysania. System automatycznie wyłącza system po upływie ustawionego czasu, dzięki czemu okap może działać bez zakłóceń.

Ukryta na spodzie listwa diodowa LED, o ciepłej barwie światła białego (3500K) zapewnia doskonałe oświetlenie strefy gotowania na płycie grzewczej. Dotykowe elementy sterujące umieszczone ergonomicznie na przednim panelu nie tylko ułatwiają obsługę urządzenia, ale także uzupełniają nowoczesną stylistykę frontu.

Model Aplomb został zaprojektowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu rutynowej konserwacji i utrzymaniu czystości. Duża, gładka, szklana, powierzchnia bez żadnych elementów łączących jest wygodna do czyszczenia. Aby uzyskać dostęp do wewnętrznej części urządzenia, wystarczy podnieść przedni panel i w ciągu kilku chwil wyjąć filtry przeciw-tłuszczowe, a następnie włożyć je do zmywarki.