Po długich miesiącach lockdown'u, który osadził nas wszystkich w domach, przychodzi pora na zabawę wnętrzem. Marka PAP DECO wychodzi naprzeciw stagnacji, wprowadzając na rynek kilkanaście nowych, mosiężnych uchwytów meblowych. Najnowsze uchwyty dedykowane są tym, którzy chcą wprowadzić do wnętrza odrobinę nonszalancji, bawiąc się formą, strukturą, wzorem czy kolorem. 

Kolekcja ArtCollection - kwintesencja sztuki rzeźbiarskiej

W odpowiedzi na oczekiwania odbiorców, poszerzona zostaje kolekcja ArtCollection, będąca kwintesencją sztuki rzeźbiarskiej, gdzie każdy z uchwytów wytwarzany jest ręcznie przy użyciu tradycyjnej technologii odlewniczej. To właśnie tutaj najnowsze trendy spotykają się z wielopokoleniową tradycją.

Wprowadzając uchwyty w kształcie ręki (uchwyty Hand), sznurów (Rope) czy z widoczną strukturą "ćwieków" (Pir) marka inspiruje do łamania konwencji i wprowadzania do wnętrz odrobiny humoru.

Uchwyty jako dekoracje ścienne

Większość uchwytów PAP DECO z powodzeniem wykorzystywane jest również w formie dekoracji ściennych lub wieszaków na ubrania, pozwalając na tworzenie spójnych kompozycji i niekonwencjonalnych rozwiązań.  

Mosiężne uchwyty/dekoracje ścienne ArtSun dostępne w 3 rozmiarach; od 190 zł. ArtCollection
Mosiężne uchwyty Arch dostępne w 3 rozmiarach; od 200 zł. ArtCollection

Kolekcja ModernCollection

W ramach nowości poszerzona zostaje również kolekcja ModernCollection, bogatsza o kolejne minimalistyczne, lecz wciąż obdarzone nowoczesnym twistem formy. W tym przypadku twórcy zdecydowali się na z pozoru proste, lecz technologicznie złożone rozwiązania, kreując modele uchwytów dostępne w kilku rozmiarach, z myślą o tworzeniu kompozycji w kuchennych zabudowach meblowych oraz szafach o wysokich frontach.  

Mosiężne uchwyty Arena L; od 320 zł. ArtCollection

W ModernCollection znajdziemy też zupełną nowość - połączenie mosiądzu z lustrem w uchwycie Mirror czy połączenie nowoczesnej tafli mosiężnego uchwytu z akcentem odlewniczym (uchwyty Inside oraz Outside). 

Wszystkie uchwyty PAP DECO dostępne są jak dotychczas w 12 wybarwieniach, umożliwiając ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. 

Więcej nowości można znaleźć w oficjalnym sklepie PAP DECO www.mosiezneuchwyty.pl