Zara Home już po raz drugi nawiązała współpracę z belgijskim projektantem Vincentem Van Duysenem prezentując kolekcję mebli jadalnianych zaprojektowanych przez artystę. Kolekcja dostępna jest w wybranych sklepach i na www.zarahome.com od 2 czerwca.

Van Duysen dla Zara Home

Zara Home, znana z przystępnych i dobrze wykonanych mebli i akcesoriów, rozpoczęła kreatywną współpracę z Van Duysenem prezentując gamę mebli dedykowanym jadalni. Belgijski architekt i projektant powrócił do niektórych ze swoich najbardziej kultowych dzieł i stylów, przekształcając je na potrzeby marki.

Opierając się na sukcesie kolekcji do salonu wprowadzonej w zeszłym roku, seria do jadalni jest odą do towarzyskości i radości życia z równowagą i w łagodniejszym tempie, a wszystko to zrodzone z najgłębszego wzajemnego szacunku między marką a światowej sławy flamandzkim twórcą. Van Duysen przerobił materiały i niuanse przedmiotów ze swojego archiwum. Rezultatem jest seria jadalni wykonana z wyselekcjonowanego drewna i wykwintnych tekstur, z przyjemnymi w dotyku materiałami i wykończeniami, w ponadczasowych formach, które mówią o komforcie i prostocie.

Uznając zaangażowanie Zara Home w jakość i szeroką bazę klientów na całym świecie, Van Duysen ponownie przekłada swoje DNA projektowe na pełny program, który celebruje jego trzydziestoletni dorobek. - To kolekcja inspirowana przyjemnymi chwilami przy stole jadalnym, w towarzystwie najbliższych - wyjaśnia Van Duysen.

 

Kolekcja Zara Home+ by Vincent Van Duysen Collection 02 obejmuje stoły do jadalni, kredens, szafkę, fotele, fotel, sofy 1-, 2- i 3-osobowe, stoliki boczne, konsolę/biurko, krzesła do jadalni, taborety, dywany, lampy stołowe, szkło, zastawę stołową, zastawę płaską, wazony, świece i dyfuzory domowe. Materiały obejmują lity dąb i jesion, wapień campaspero, skórę, len, bawełnę, wełnę i naturalną jutę.

Dostępne na stronie zarahome.com od 2 czerwca oraz w wybranych sklepach.