Kilka temu miała miejsce premiera innowacyjnych paneli winylowych od marki Arbiton - kolekcji Amaron Wood. "Piękna jak drewno, praktyczna jak płytki" - to zdanie idealnie oddaje właściwości kolekcji. W tym roku przeszła ona całkowite odświeżenie. Zobacz nowe kolory Amaron Wood!

Amaron Wood oddają piękno natury

Ze starej kolekcji pozostały w ofercie cztery najpopularniejsze kolory (dębowe odcienie Yankee, Alaskan, Sierra, Georgetown). Pojawiło się aż dziesięć nowych, unikatowych dekorów ze strukturą synchroniczną. Amaron Wood to długie panele winylowe (1511 mm), które idealnie odwzorowują piękno naturalnego drewna. Zbudowane na bazie innowacyjnego mineralnego rdzenia są jednym z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów podłogowych na rynku. Są także całkowicie wodoodporne.

Ogrzewanie podłogowe? Amaron Wood to idealny wybór!

Ich przewodnictwo cieplne może się równać jedynie z naturalnym kamieniem czy płytkami gresowymi (R-0,014), dzięki czemu doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Jako jedyne na rynku sprawdzą się również na ogrzewaniu podłogowym wykonanym w technologii folii grzewczych. Technicznie jest to najwyższa klasa w świecie podłóg. Najlepsze na rynku zamki 5G, 5 mm grubości i 0,55 mm warstwy ścieralnej sprawia, że są to panele, które będą cieszyć pięknem przez dziesięciolecia.

Wzornictwo spotyka innowację - głęboka struktura naturalnego drewna

Kolekcja Amaron Wood wygląda jak prawdziwe drewno. Natomiast w użytkowaniu przypomina bezproblemowy gres. Stabilność wymiarowa pozwala na ułożenie do 200m2 paneli, bez konieczności wprowadzania dylatacji. Nie trzeba więc stosować progów czy profili w drzwiach.

Panele winylowe z mineralnym rdzeniem to rewolucyjne technologicznie produkty. Ale jest to także prawdziwy przełom w podłogowym wzornictwie. Kolekcja Amaron Wood to 14 kolorów. Aż dziesięć z nich to całkowite nowości. Wykonane w technologii EIR gwarantują głęboką strukturę naturalnego drewna.  

Amaron Wood - zamów próbki i ciesz się piękną podłogą

Kolekcja Amaron Wood to absolutna nowość. Obecnie jest dostępne w pełnej kolorystyce w salonach sieci Bel-Pol zlokalizowanych w całej Polsce. Można także zamówić na stronie marki Arbiton próbki dekorów oraz skorzystać z wizualizatora on-line, który pozwala przetestować każda podłogę we własnym wnętrzu. Producent gwarantuje dostawę w zaledwie dwa dni od złożenia zamówienia. Podłoga piękna jak drewno i praktyczna jak płytki jest tuż na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji na: www.arbiton.com