Międzyzdroje, znane nadmorskie miasto, niespodziewanie stały się miejscem narodzin nowego gastronomicznego punktu - steakhouse’a Red Salt Steak&Wine. O ile menu restauracji skupia się na wyrafinowanych daniach z wołowiny, o tyle samo wnętrze, zaprojektowane przez renomowane 370studio, wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem i dbałością o detale, co czyni je godnym uwagi nie tylko dla smakoszy, ale i miłośników designu.

370studio - to oni stoją za projektem nadmorskiej restauracji!

Za ten unikatowy wystrój odpowiada 370studio. Firma ta specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni dla sektora gastronomicznego i hotelowego. Ich holistyczne podejście łączy w sobie nie tylko estetykę, ale też funkcjonalność, dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal oraz perfekcyjne dopasowanie wnętrza do charakteru lokalu.

„Naszym celem było stworzenie miejsca, które by nie tylko zaspokajało kubki smakowe gości, ale też dostarczało estetycznych doznań. Chcieliśmy, aby każdy element wnętrza był w harmonii z koncepcją restauracji” - mówi arch. Katarzyna Westrych-Pavy z 370studio. Red Salt Steak&Wine to kameralne miejsce, które mimo swojego niewielkiego metrażu, zostało tak zaprojektowane, aby każdy gość czuł się tam wyjątkowo. Wnętrze, choć otwarte na zewnątrz przez przeszklone ściany, dzięki złocistym zasłonom z łańcuszków stwarza atmosferę intymności.

Harmonia kształtów i kolorów

Koncepcja designu wnętrza opiera się na harmonii kształtów i kolorów. „W projekcie postawiliśmy na połączenie nowoczesności z klasyką, chcieliśmy, aby miejsce było eleganckie, ale jednocześnie przytulne” - dodaje arch. Anna Śliwka. W każdej z trzech stref lokalu zastosowano różne siedziska, które wzbogacają odbiór wnętrza, a jednocześnie podkreślają jego charakter. Kolorystyka wnętrza została starannie dobrana. „Głębokie odcienie czerwieni, brązu i czerni mają oddać charakter restauracji, jednocześnie tworząc ciepłą atmosferę” - podkreśla arch. Michał Miszkurka.

Detale we wnętrzu

Niezwykle ważne w designie Red Salt Steak&Wine są detale, które dodają miejscu elegancji. „Dla nas każdy detal ma znaczenie. To one tworzą całość, nadają charakter wnętrzu” - zauważa arch. Katarzyna Westrych-Pavy. Drewniane elementy z mosiężnymi inkrustacjami, marmurowe blaty stołów czy zasłony z łańcuszków, to tylko niektóre z nich.

Red Salt Steak&Wine to nie tylko restauracja, to przestrzeń, która staje się uczestnikiem kulinarnego spektaklu. Dzięki mistrzowskiej pracy projektantów z 370studio oraz ich wizji, każdy detal wnętrza jest przemyślany i pełni swoją rolę. To miejsce, które zachwyca swoją estetyką, funkcjonalnością i klimatem, stając się prawdziwym dziełem sztuki.