W samym sercu Warszawy, w małym ale uroczym atelier IRIS, Hanna Zelenko Interior zaprasza nas do świata, który przenosi do bajkowego królestwa. Na niewielkiej powierzchni 42 m², atelier to zaskakuje rozmachem i pomysłowością, sprawiając, że każdy kto przekroczy jego próg, czuje się jak w odległej krainie cudów.

Magiczne odbicia i iluzje przestrzenne - tak wygląda warszawska kwiaciarnia!

Jednym z najbardziej hipnotyzujących elementów tego miejsca są lustrzane sufity. Sprytnie zaprojektowane, sprawiają, że przestrzeń wydaje się niemal nieskończona. Gra światłem i odbiciami tworzy wrażenie, że kwiatowe kompozycje unoszą się w powietrzu.

W całym atelier dominuje świeża, miętowa barwa, która jest tłem dla tapet ozdobionych motywami zwierzęcymi i motylami. Ta kolorystyka, w połączeniu z bujnymi bukietami, tworzy atmosferę wiecznej wiosny, pełnej życia i radości. 

Zainspirowane "Alicją w Krainie Czarów", wnętrze atelier to symetryczna kompozycja, która prowadzi wzrok i myśli gości w harmonijną podróż. Każdy element, od mebli po układ kwiatowych aranżacji, został zaprojektowany tak, aby wprowadzać w stan zachwytu i zaciekawienia. 

Nie można pominąć włoskiego akcentu, który przejawia się w detalu mozaiki na podłodze i charakterystycznych łukach. Przezroczyste krzesła od fabryki Kartell to kolejny element, który łączy klasykę z nowoczesnością, podkreślając wyjątkowość i elegancję atelier.