W nadchodzący weekend, odrodzenie lokalnego handlu na terenie zabytkowego Bazaru Różyckiego nabierze nowych barw dzięki powrotowi popularnych wyprzedaży garażowych. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia, w sercu warszawskiej Pragi, symbolizuje tradycję i nowoczesność łączącą się w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc stolicy.

Wyprzedaże garażowe na Różycu powracają!

Comiesięczne spotkania kupujących i sprzedających oferują nie tylko możliwość znalezienia wyjątkowych przedmiotów, ale też są świadectwem kulturowego dziedzictwa Warszawy. Bazar Różycki, działający od ponad 150 lat, kontynuuje swój rozwój, wprowadzając od 2022 roku wyprzedaże garażowe wraz z towarzyszącymi im wydarzeniami, które w przeszłości przyciągały liczne tłumy.

W tym roku, wyprzedaże mogą przyciągnąć odwiedzających nowy most pieszo-rowerowy dzięki swojemu strategicznemu położeniu. Wydarzenie zachęci też wszystkich entuzjastów stylu retro, miłośników unikalnej mody, biżuterii oraz ceramiki. Wyprzedaże garażowe są doskonałą okazją do odkrycia rzadkich skarbów i cennych znalezisk.

Pierwsze spotkanie z serii planowanych na ten rok rozpocznie się już 14 kwietnia, w godzinach od 11:00 do 17:00 przy ulicy Targowej 54. Wstęp dla zarówno kupujących, jak i sprzedających jest bezpłatny, co kontynuuje tradycję poprzednich lat. Zaplanowane daty wyprzedaży garażowych na rok bieżący to: 14 kwietnia, 12 maja, 9 czerwca, 14 lipca, 11 sierpnia, 8 września, 13 października.

Dodatkowo, podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy przewidzieli wydarzenia specjalne, takie jak Jarmark Świąteczny, Prezent z drugiej ręki oraz Polskie Marki, które z pewnością urozmaicą kalendarz każdego warszawiaka.

Osoby zainteresowane udziałem jako sprzedający powinny zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez wypełnienie karty rejestracyjnej i wysłanie jej na adres e-mailowy sekretariatu Zarządu Praskich Terenów Publicznych lub dostarczenie jej osobiście.