Telewizor połączony ze sztukaterią

W salonie Samsung The Frame został umieszczony na ścianie i obramowany elegancką sztukaterią. Telewizor przylega do ściany dzięki zastosowaniu dedykowanego systemu montażu No Gap. Spod urządzenia wychodzi jeden, prawie  niezauważalny przewód, który łączy The Frame z modułem One Connect, ukrytym w komodzie. Do niego możemy podłączyć dekoder telewizji satelitarnej, konsolę i inne urządzenia. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko uniknąć plątaniny przewodów, która zazwyczaj kojarzyła się z telewizorami, ale jednocześnie sprawia, że glamourowe wnętrze nie traci na swojej urodzie.

W tym apartamencie telewizor The Frame, prezentowany klasycznie jak obraz, na wysokości wzroku, świetnie nadaje się do korzystania z internetu. Są w nim najważniejsze aplikacje filmowe, takie jak Player, HBO GO czy Netflix.

Nowatorskie technologie

W tej pięknej otwartej przestrzeni dziennej apartamentu dziennikarki świetlistą biel zarezerwowano dla części salonowej, a ciemny grafit dla kuchennej. Tam właśnie perfekcyjnie wpasowały się urządzenia AGD od Samsunga, w tym dwa piekarniki z linii Inifinite LineTM. Zachwycają one nie tylko wieloma nowatorskimi technologiami, ale także designem, którego wyrafinowanie sprawia, że bardziej przypominają dzieła sztuki niż sprzęty gospodarstwa domowego.

Piekarnik Dual Cook z linii Infinite Line™ charakteryzuje kolor ciemnego, matowego grafitu. Klasyczne poziome okienko zastąpiono wertykalnym, co nadało całej linii smukłość oraz elegancję.
Z lewej strony na zdjęciu: Płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem daje możliwość tradycyjnej zabudowy lub na wyspie. Posiada też dwie strefy łączone Flex Zone oraz programy automatyczne: duszenie, podgrzewanie, podtrzymywanie ciepła. Z prawej strony na zdjęciu: Piekarniki kompaktowe Samsung stworzono dla osób, które oczekują zarówno wygody, jak i mistrzowskich rezultatów. Są mniejsze od tradycyjnych i z łatwością dopasują się do każdego wnętrza. Posiadają funkcję mikrofali.