Ceramika Paradyż od lat inspiruje i zachwyca swoimi produktami kolejne pokolenia projektantów i konsumentów. Firma wyznacza nowe trendy nie tylko w zakresie wzornictwa, ale również dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. Moda jednak ma to do siebie, że bardzo szybko przemija. Aby zatem nadążyć za błyskawicznie zmieniającymi się trendami w branży ceramicznej, firma stale rozwija swoją ofertę produktową. W tym celu między innymi zaprasza do współpracy uznanych w świecie mody projektantów. Efektem jednej z takich kooperacji jest set Paradyż My Way by Gosia Baczyńska.

Gosia Baczyńska, to niezwykła osobowość świata mody. Od ponad 20 lat tworzy nieprzeciętne kreacje, o których marzą kobiety na cały świecie. Łączy ze sobą pozornie niepasujące elementy, tworzy niejako artystyczny chaos, z którego na końcu wyłania się cudowna stylizacja. Jej pokazy mody to uczty teatralne, a stylizacje zachwycają zarówno na czerwonym dywanie, jak i w codziennym życiu. W oparciu o te właśnie zasady i w połączeniu ze swoim wykształceniem (Wydział Projektowania Ceramiki i Szkła na ASP we Wrocławiu) zaprojektowała autorską kolekcję płytek we współpracy z Ceramiką Paradyż.

Eleganckie płytki Gosi Baczyńskiej

Paradyż My Way by Gosia Baczyńska składa się z kilku różnych kolekcji jak choćby: Night Queen, Sleeping Beauty, Unique Lady, Fashion Spirit czy Mystic Shadows. Mimo, że różnią się one od siebie znacząco to mają jednak kilka wspólnych cech. Pierwszą z nich są bogate zdobienia. Płytki Gosi Baczyńskiej posiadają bardzo zróżnicowane struktury. Mamy zatem do czynienia z motywami: fal morskich, figur geometrycznych, struktur kamieni naturalnych czy innych nieszablonowych wzorów. Część płytek posiada dodatkowo jeszcze eleganckie, zazwyczaj złote, motywy dekoracyjne.

U Gosi Baczyńskiej bowiem każda pojedyncza płytka jest pełna ozdób i stanowi sama w sobie dekorację. Nie ma zatem potrzeby tworzyć z płytek bardzo rozbudowanych, wymyślnych motywów dekoracyjnych. Wystarczy jedynie zgodnie ze sztuką ułożyć płytki na ścianie, aby cieszyć się pięknym, stylowym wnętrzem.

Kolekcję Night Queen, Ceramika Paradyż

Co wyróżnia Paradyż My Way by Gosia Baczyńska?

W kolekcjach Paradyż My Way by Gosia Baczyńska dominują ciemne kolory. Czarne płytki choć achromatyczne, wydają się niemal wielobarwne. Ta elegancka tonacja raz kusi srebrzystym cieniem Sleeping Beauty, innym razem jasnymi, falującymi liniami Night Queen, zaś czerń Fashion Spirit potrafi chłonąć światło i sprawia wrażenie powierzchni miękkiej jak aksamit. Czarna barwa setu kołysze się, błyszczy, otula wnętrze, wpływając na jego nastrój i charakter. Jest jak kameleon - zmienia nasycenie w zależności od ekspozycji i oświetlenia.

Kolekcja Sleeping Beauty, Ceramika Paradyż

Kolekcja płytek w jaśniejszych kolorach 

Wśród kolekcji płytek Gosi Baczyńskiej są również takie, gdzie kolory są jaśniejsze, a dekoracja zdecydowanie bardziej subtelna. Idealnym przykładem jest Mystic Shadows, gdzie dominują ciepłe, jasnobeżowe barwy. Płytki cechują się prostotą, delikatną liniową strukturą oraz połyskującą mozaiką z dodatkiem platyny. Minimalizm tej kolekcji pozwala na łączenie jej z innymi elementami zgodnie z zasadą MIX 'N' MATCH, dzięki czemu uzyskuje się niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Kolekcja Mystic Shadows, Ceramika Paradyż

Płytki z setu Paradyż My Way by Gosia Baczyńska są zatem niezwykle uniwersalne. Dają szerokie możliwości aranżacyjne, więc można je wykorzystać niemal w każdym pomieszczeniu. Co więcej, mnogość różnych kolorów, struktur oraz dekoracji sprawia, że nawet najbardziej wymagający konsument znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie Ceramiki Paradyż.

Więcej informacji na: www.paradyz.com