Szczególnie wielbiciele oraz wielbicielki jasnych przestronnych wnętrz powinni sprawdzić prezentowany model jesionowej podłogi. Doskonale nadaje się do podkreślenia charakteru pomieszczeń urządzonych zarówno w minimalistycznym skandynawskim stylu, jak i bardziej tradycyjnych aranżacji.

Jesionowe deski nie tylko na podłogę

Jesionowe deski podłogowe cechują się ciepłym jasnym odcieniem, przez co dodają wnętrzom przytulnego oraz przestronnego charakteru. Wyrazisty rysunek słojów i sęków wydaje się podstawowym atutem tego modelu. Dzięki niemu podłoga staje się wyrazistym elementem wystroju wnętrza, dodatkową ozdobą, która nie jest zbyt nachalna, dzięki wykończeniu jej lakierem matowym. Takie połączenie daje wysmakowany i wyważony efekt.

Fot. Marchewka

Same deski podłogowe mają długość aż 8,5 metra oraz szerokość 30 centymetrów, co sprawia, że są zarezerwowane dla mieszkań o wyjątkowo dużym metrażu. Świetnie się sprawdzą w przestronnym salonie, sypialni oraz w długim korytarzu. Dzięki zastosowaniu tak długich desek optycznie powiększymy nasze wnętrza.

Fot. Marchewka

Ponadto jesionowe deski podłogowe posiadają dodatkowe zastosowanie - można je z powodzeniem kłaść nie tylko na podłodze, ale również wykorzystać jako zabudowę ściany z drewna jesion. To niezwykle modne i coraz chętniej stosowane rozwiązanie, szczególnie w nowocześnie urządzonych domach.

Fot. Marchewka

Niech Twoje podłogi i ściany zyskają piękną oprawę jesionu.

Więcej informacji na: www.marchewka.pl