Łóżko z zaokrąglonym zagłówkiem

Pochylony, zaoblony zagłówek łóżka zadba o Twój komfort zarówno podczas czytania i przygotowania się do odpoczynku, jak i w trakcie snu. Możemy też dobrać do niego tapicerowaną poduchę, która wprowadzi jeszcze więcej przytulności do naszej sypialni.

Łóżko z kolekcji Omm, VOX.
Łóżko z kolekcji Omm, VOX.

Toaletka

Mogłoby się wydawać, że to mebel, bez którego można się obejść. Jeśli jednak w domu nie mamy miejsca wyłącznie na nasze akcesoria czy pracę - warto przyjrzeć się możliwościom, które stworzy nam posiadanie toaletki. Subtelna i wykonana z drewna toaletka Omm od VOX sprawdzi się nie tylko jako kącik dbania o siebie, ale również jako wygodne biurko. Jednocześnie wtopi się w wystrój sypialni i nie zaburzy panującej w niej harmonii. Możemy dodać do niej teatralne, zamykane lustro, które uzupełni aranżację.

Toaletka Omm, VOX.
Toaletka Omm, VOX.

Szafa

Jeśli marzysz o garderobie z prawdziwego zdarzenia, ale nie masz dodatkowego pomieszczenia, które mogłoby pełnić tę rolę, pojemna szafa Omm marki VOX będzie idealnym wyborem. Podświetlone wnętrze i składane drzwi to tylko niektóre z jej przemyślanych udogodnień. Projektant kolekcji Omm, Bogusz Jagiełło zadbał o każdy detal - zaoblone dębowe uchwyty, będą działały kojąco zarówno na wzrok, jak i na dotyk.

"Detale wykonane z litego drewna, takie jak uchwyty czy nóżki, sprawiają, że meble zyskują dużo domowego ciepła i wprowadzają do wnętrza poczucie harmonii" - podkreśla projektant.

Szafa 4-drzwiowa Omm, VOX.
Szafa 4-drzwiowa Omm, VOX.

Stolik nocny

Subtelny, praktyczny i idealnie dopasowany do łóżka - stolik nocny Omm to mały bohater kojącej sypialni. Jego nietuzinkowy wygląd to zasługa Bogusza Jagiełło, który we współpracy z VOX stworzył całą kolekcję.

"Projektując kolekcję Omm połączyłem dwa bliskie sobie style - japoński i skandynawski. Ich charakter został zremiksowany i zaadaptowany do naszego kontekstu" - tłumaczy projektant.

Stolik nocny Omm, VOX.

Tworząc przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi, warto zwrócić uwagę na każdy element - od kolorów ścian, przez kształty mebli i charakter dodatków. Dobrym sposobem, który nada naszej sypialni więcej ciepła, jest wykorzystanie jasnych, naturalnych barw. W przypadku mebli warto zdecydować się na takie, które będą zawierały drewniane elementy. Odpowiednio zaprojektowana sypialnia stanie się oazą spokoju, pomagając nam odzyskać energię i równowagę każdego dnia.

Więcej informacji na temat kolekcji Omm znajdziesz w salonach VOX i na vox.pl