WZORY, jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego wzornictwa, mają już 10 lat! Z tej okazji zapraszamy na wyjątkową, jubileuszową edycję targów. 16 i 17 grudnia, pod hasłem WZORY na ŚWIĘTA, zagościmy się na największym warszawskim stadionie - PGE Narodowym.

10 urodziny Targów Designu WZORY na PGE Narodowym!

Na jubileuszowych targach pojawi się szeroka oferta polskich marek oraz projektantów, zarówno znanych i cenionych, jak i debiutujących. Wśród ponad 250 wystawców znajdą się przedstawiciele branż, takich jak: wyposażenie wnętrz, meble, ceramika, odzież, biżuteria i akcesoria, artykuły papiernicze i dekoracyjne, czy luksusowe produkty delikatesowe. 

WZORY na ŚWIĘTA to także liczne spotkania z twórcami i warsztaty. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających zajęcia stolarskie, tapicerskie oraz florystyczne. W czasie targów będzie się można dowiedzieć czym jest kintsugi, jak samodzielnie wykonać świecę, czy uszyć zeszyt. Będzie można także obejrzeć wystawę "Out of comfort". Jej kuratorką jest Agata Kiedrowicz - krytyczka designu, sztuki, edukatorka i wykładowczyni. Zaprosiła ona do współpracy studentów Akademii Sztuki w Szczecinie, School of Form Uniwersytetu SWPS oraz Collegium da Vinci. Razem próbują odpowiedzieć na pytanie, co jest nie tak ze strefą komfortu, że zewsząd czujemy presję, by poza nią wykraczać, myśleć i działać "out of the box"?

Patronat honorowy nad jubileuszowymi WZORAMI pełni Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerami targów są Empik oraz Strefa Design by Empik. WZORY na ŚWIĘTA to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w polskim wzornictwie, kupić wyjątkowe prezenty dla siebie i najbliższych, oraz spędzić czas w kreatywnym otoczeniu.

Wstęp na targi - 12 zł

Dzieci (do lat 12) - bezpłatnie

Bilety: goingapp.pl/wydarzenie/10-urodziny-targow-designu-wzory-na-pge- narodowym/

Masz swoją markę? Tworzysz piękne rzeczy? Wystaw się na naszych targach!

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/YFFqhAkbwacE8tSP7

Więcej informacji na wzorytargi.pl

facebook.com/targi.wzory

instagram.com/wzory_targi_designu/

WZORY na ŚWIĘTA - plan warsztatów

SOBOTA

 • 11.00-13.00 (Nie)doskonałe. Warsztaty kintsugi

• 13.30-15.30 Malowanie dzikich świec

• 15.30-17.30 Świąteczna kompozycja w duchu less waste

• 17.30-19.00 Namaluj swój obraz strukturalny

NIEDZIELA

• 11.00-13.00 Zszyj swój zeszyt - warsztaty introligatorskie

• 13.30-15.30 Drewniania choinka - warsztaty stolarskie

• 15.30-17.30 Warsztaty tapicerowania podnóżka

• 17.30-19.00 Warsztaty pięknego pisania

Do zobaczenia na PGE Narodowym 16 i 17 grudnia, w godz. 11.00-19.00!