Przed nami jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń tego sezonu. Artshow to prawdziwa uczta dla zmysłów, podczas której swoje dzieła zaprezentują najciekawsi polscy artyści. Setki unikalnych, idealnych na prezent obiektów sztuki i kolekcjonerskiego designu będzie można kupić 9 i 10 grudnia 2023 r. przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Szukając wymarzonego prezentu, mamy niepowtarzalną szansę wygrać roczną jazdę nowym Lexusem LBX.

Zięta, Łempicka i Sarapata - znane nazwiska na warszawskim Artshow!

Wśród wystawiających się artystów znajdują się takie nazwiska jak Rafał Olbiński, Joanna Sarapata, Piotr Czajkowski, Marek Okrassa, Anna Zalewska, Bovska i Oskar Zięta. Wydarzenie zgromadzi setki obrazów, rzeźb, grafik, fotografii oraz unikalnych dzieł designu, tworząc fascynującą przestrzeń dla miłośników sztuki i tych, którzy szukają oryginalnych prezentów świątecznych.

Główna wystawa Artshow zajmie 38 pokoi na trzech piętrach Kamienicy Karskich. Na piętrze trzecim, poza główną wystawą usytuowana będzie strefa „Art & Gift”, gdzie artyści pokażą mniejsze i tańsze formaty swoich prac. 9 grudnia od 10:00 rozpocznie się tam premierowa sprzedaż poduszek z limitowanej kolekcji „Łempicka” firmy Vitkacy. Do ekskluzywnych poduszek z motywami obrazów Tamary Łempickiej dołączone będą certyfikaty podpisane własnoręcznie przez Marisę de Lempicką, prawnuczkę słynnej polskiej malarki.

Poduszki z kolekcji Łempicka firmy Vitkacy

- Na Artshow zapraszamy wszystkich: początkujących entuzjastów sztuki, wytrawnych kolekcjonerów i osoby, które po prostu szukają niepowtarzalnych upominków. Zaprezentujemy prace ponad 150 twórców, zarówno tych uznanych, jak i młodych talentów. Dzieła sztuki wykonane w różnych stylach, technikach, formatach i cenach. Wybór będzie ogromny, a strefa prezentów i konkurs jeszcze go powiększą. Z tegorocznego Artshow z pewnością nikt nie wyjdzie z pustymi rękami - zapewnia Ewa Mierzejewska, twórczyni i główna organizatorka wydarzenia.

Artur .Smoła.GAAR-2

Dodaj post na insta, zgarnij Lexusa!

Jednym z głównych punktów grudniowego Artshow będzie konkurs na najciekawszy post instagramowy z wydarzenia, który zapewni dodatkową dawkę emocji i szansę na wyjątkowe nagrody. Zwycięzca otrzyma voucher na wynajem najnowszego modelu Lexus LBX, oferując możliwość korzystania z tego luksusowego pojazdu przez cały rok. Nagrodę ufundowała firma Lexus Warszawa Wola. Kolejne nagrody w konkursie to dzieła sztuki i kolekcjonerskiego designu, podarowane przez samych twórców: oryginalny rysunek Bovskiej, olejny obraz Martyny Łuszczyńskiej, unikatowa lampa projektu duetu Dérive oraz kultowy wazon „Karava” Oskara Zięty.

Lexus LBX EMOTION EU 23

Partnerami grudniowej edycji Artshow są: Lexus Warszawa Wola, Laufen Polska, LABRA, JUNG, Domoteka, Benjamin Moore, Muraspec, GRODA  

Patroni medialni: Wprost, Archisnob, Czas na Wnętrze, designteka.pl, Label, Magazif, Whitemad, Murator, Architektura, Urządzamy, Nowy Magazyn, Wnętrza Domów   

Więcej: artshowevents.pl  

Kamienica Karskich, ul. Wiejska 19, Warszawa

9 i 10 grudnia 2023 r.

Godziny otwarcia: 10:00-20:00  

Bilety dostępne na miejscu w dniu wydarzenia oraz online na stronie artshowevents.pl, w aplikacji Going, na stronach goingapp.pl i empikbilety.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.