Nowoczesne myjące toalety, przy wykorzystaniu wody i zaawansowanych technologii, zapewniają optymalną higienę i dobre samopoczucie.

Delikatne mycie ciepłą wodą jest doskonałym rozwiązaniem wielu dolegliwości w okolicach intymnych. Pozwala uniknąć podrażnień skóry i swędzenia, powodowanych często przez używanie zwykłego papieru toaletowego lub wilgotnych chusteczek.

Kolejnym ważnym aspektem jest ekologia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czyszczenie odbywa się przy znikomym zużyciu wody, co redukuje lub całkiem eliminuje użycie papieru toaletowego. Oznacza to mniejsze wydatki, a także wpływa na redukcję odpadów oraz zużycie drewna i wody potrzebnych do jego produkcji. Toaleta automatycznie dostosowuje ilość wody do potrzeb, co pozytywnie wpływa na rachunki za wodę, a energooszczędny tryb EKO ogranicza zużycie prądu.

Warto też zwrócić uwagę na wyjątkowe, dodatkowe funkcje, takie jak podgrzewanie deski sedesowej, funkcja suszenia z regulowaną temperaturą, funkcja pochłaniania zapachów czy pilot zdalnego sterowania do wprowadzania ustawień i zapisywania osobistych preferencji.

Innowacyjnym rozwiązaniem w roku 2024 jest technologia Microbubble, dzięki której do mycia wykorzystywane są mikropęcherzyki o wielkości tylko ok. 1~100 µm. Takie pęcherzyki są mniejsze niż pory skóry i zapewniają optymalne głębokie czyszczenie.