Łazienka to ważna przestrzeń w domu, miejsce relaksu i dobrego samopoczucia, w którym spotykają się ze sobą estetyka i funkcjonalność. Spośród wszystkich elementów, które składają się na łazienkę, meble łazienkowe zajmują szczególne miejsce. Nadają ton, definiują styl i zapewniają optymalną organizację.

Ale jak wybrać odpowiednie meble do łazienki? Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest wielkość łazienki. Przed zakupem mebli należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie. Wybór mebli powinien być dostosowany do dostępnej przestrzeni, aby uniknąć przepełnienia. Szukajmy zatem mebli, które oferują szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji, jak np. wybór kolorów frontów, uchwytów, lub nawet posiadają obrotowy front.

Należy również zwrócić uwagę na materiały użyte do produkcji mebli. Konsumenci poszukują wytrzymałych, wielokrotnie lakierowanych powierzchni, markowych systemów szuflad i materiałów odpornych na wilgoć. Zwracajmy również uwagę
na długość gwarancji oraz miejsce produkcji. Zazwyczaj meble o wysokiej jakości objęte są co najmniej 5-letnią gwarancją i są produkowane w Europie.

Popularnym rozwiązaniem są wstępnie zmontowane serie mebli, które cechują się łatwością montażu. W przypadku małych łazienek idealnie sprawdzają się szafki podumywalkowe z wbudowaną ceramiczną umywalką w kolorze białym lub czarnym. BERNSTEIN oferuje bogaty asortyment mebli łazienkowych, uwzględniający różnorodność gustów, stylów, a także metraż łazienek.

W ofercie BERNSTEIN znajdziemy meble minimalistycznym, nowoczesnym designie, które doskonale wkomponują się w przestrzeń małej łazienki, jak też np. wyspy łazienkowe idealnie pasujące do dużych salonów kąpielowych. Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.