Mozaiki ceramiczne i kamienne Raw Decor, wyjątkowe w swej formie i fakturze, idealnie znajdą miejsce w łazienkach, gdzie piękno i estetyka są równie ważne jak funkcjonalność. Różnorodność modeli umożliwia dopasowanie do każdej stylistyki wnętrz - od minimalistycznych, przez te pełne dekoracyjnego przepychu, aż po eklektyczne aranżacje.

Gdy przestrzeń domaga się nuty elegancji, kamienne mozaiki Raw Decor z kolekcji Marble Rose są niepowtarzalną alternatywą dla klasycznych płytek wielkoformatowych. Ułożone w spokojnych, zrównoważonych wzorach, sprawią, że przestrzeń będzie się cechować harmonią i od tego, czy zastosuje się je na podłodze jako punkt centralny na ścianie, czy w formie dekoracyjnego elementu, wnętrze bardzo zyska na delikatności i szlachetności. 

Dla łazienek zaaranżowanych w stylu modern retro mozaiki ceramiczne są szansą na zabawę kolorami i wzorami. We wnętrzach, które czerpią inspiracje z designu lat 60. i 70. XX wieku, przeplatanych z nowoczesnymi meblami i zaoblonymi elementami, pastelowe kafle z kolekcji Eclair w odcieniach szałwii, różu i błękitów to subtelne dodatki podkreślające oryginalność aranżacji.

W łazienkach utrzymanych w stylistyce modern classic mozaiki ceramiczne podkreślają prostotę i estetykę przestrzeni. Kolekcja Cecile, dzięki subtelnej palecie barw, zwieńczonej ozdobną ceramiczną koniczyną, sprawdzi się jako elegancki dekoracyjny pas wokół lustra lub ściana pod prysznicem. Ponadto zastosowanie mozaiki w odcieniach beżu i kaszmiru potęguje ciepło aranżacji, tworząc idealne uzupełnienie dla drewnianych elementów i tekstylnych akcentów.