Przedświąteczne przygotowania to intensywny moment w roku. Sprzątanie, gotowanie, a także wybieranie prezentów dla najbliższych zabierają nam tyle czasu, że brakuje nam siły, by cieszyć się rodzinnymi chwilami przy świątecznym stole. Warto więc mieć sprzymierzeńców, którzy będą dla nas wsparciem i ułatwią nam obowiązki.

Thermomix®, a także modułowy system do utrzymania czystości Kobold firmy Vorwerk to właśnie niezastąpieni pomocnicy, na których zawsze możemy liczyć. Thermomix® pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas spędzony w kuchni, ale też dzięki Cookidoo® zapewni masę świątecznych inspiracji kulinarnych. W urządzeniu TM6 możesz ugotować przepyszny barszcz, wyrobić idealne ciasto na pierogi, przygotować aromatyczną przyprawę do piernika, a wszystko w krótkim czasie i bez zbędnego bałaganu na blacie.

W przedświątecznych porządkach sprawdzi się modułowy system do utrzymania czystości Kobold, składający się z bezprzewodowego odkurzacza VK7 oraz robota sprzątającego VR7, umożliwiający szybkie i skuteczne sprzątanie całego domu.

Odkurzacz Kobold VK7 jest lekki i łatwy w prowadzeniu, a dzięki przystawce SP7, która jednocześnie odkurza
i zmywa na mokro, pozwala zaoszczędzić czas spędzony na sprzątaniu. Jest też bezpieczny dla alergików, co potwierdza certyfikat TÜV Nord.

Robot VR7 może sprzątać także, gdy nikogo nie ma w domu - wystarczy odpowiednio zaplanować harmonogram sprzątania w aplikacji mobilnej MyKobold. System Kobold można konfigurować, dopasowując zestawy do swoich potrzeb.

Dzięki urządzeniu Thermomix® i systemowi Kobold uda się ze wszystkim zdążyć na czas i cieszyć się pysznymi świątecznymi daniami w rodzinnym gronie, w doskonale czystym domu.