Już 10 grudnia w warszawskim antykwariacie Atticus będzie można porozmawiać z ekspertem DEKORADNIKA - projektantem wnętrz - na temat "Grafika w domu. Fotografia, mapy i inne druki w aranżacji wnętrza". Dla 3 pierwszych osób mamy niespodzianki. Zapraszamy.

Jak ciekawie wyeksponować ukochaną fotografię? Jak zaprezentować mapę lub inną zabytkową grafikę? W co oprawić i jak dbać o nią? A może zrobić z niej fototapetę?

W  przytulnym Antykwariacie Atticus, w kameralnej atmosferze, ekspert DEKORADNIKA będzie odpowiadał na Wasze pytania. Doradzi jak prezentować grafiki, fotografie, mapy i inne zabytkowe i nie tylko druki. Podpowie, w jaki sposób wykorzystać je do oryginalnej aranżacji.

Wstęp wolny.

Dla 3 pierwszych osób, które przyjdą w sobotę do Atticusa mamy prezenty - oryginalne pocztówki z pocz. XX wieku i grudniowy numer "Czasu na Wnętrze".

Jeśli masz swoją ulubioną grafikę lub zdjęcie to przynieś ją – doradzimy jak ją zaprezentować w Twoim mieszkaniu.

Antykwariat Atticus, Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 20/22
(w oficynie w głębi podwórza).

10 grudnia 2011, sobota, godz. 14:00-18:00.


Opieka merytoryczna DEKORADNIKA: www.UrzadzamyDom.pl i HolArt Studio

DEKORADNIK to bezpłatne konsultacje projektanta wnętrz, który pomoże wybrać dekoracje do każdego mieszkania lub biura. Podpowie, jaki niecodzienny dodatek albo wyjątkowy drobiazg podkreśli charakter Twojego wnętrza.

zdjęcia: Antykwariat Atticus