Zaprojektuj płytkę do nowej kolekcji Ceramiki Paradyż. Jeszcze do 15 stycznia 2012 można zgłaszać prace do konkursu "Piękna Płytka 2" i wygrać cenne nagrody.

Ceramika Paradyż zaprasza wszystkich interesujących się projektowaniem - zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie - do udziału w konkursie Piękna Pytka 2. Na zwycięzców czekają cenne nagrody: podróż do Barcelony, iPad, tablet graficzny i kamera cyfrowa.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:

 • PROFESSIONAL - dla architektów i projektantów z biur projektowych,
 • OPEN - dla osób fizycznych zainteresowanych projektowaniem i designem.

W kategorii OPEN zapraszamy do puszczenia wodzy fantazji i zaprojektowania pojedynczej płytki ceramicznej, bez ograniczeń dotyczących wielkości, rodzaju czy wzoru płytki.

W kategorii PROFESSIONAL należy zaprojektować kolekcję płytek składającą się z:

 • Projektu płytki lub płytek ceramicznych ściennych w formacie 200 x 600 mm; dowolna ilość rodzajów płytek (kolorów, grafik); możliwe zastosowanie struktury ok. 10 mm głębokości.
 • Propozycji dekoracji:
  - listwa 050 x 600 mm lub 100 x 600 mm; dowolna ilość, charakter, grafika czy układ,
  - dekoracja na całej płytce 200 x 600 mm lub układ polegający na multiplikacji tej dekoracji (powielający się),
  - mozaika 300 x 300, format pojedynczego modułu; projekt charakteryzujący się nowym podejściem do kształtu, koloru, układu, faktury oraz kompozycji.
 • Projektu płytki lub płytek podłogowych w formacie 600 x 600 mm; dowolna ilość rodzajów płytek (kolorów, grafik).

Termin zgłaszania prac - 15 stycznia 2012. Więcej informacji i szczegółowe warunki udziału w konkursie na www.pieknaplytka.pl.

źródło i zdjęcie: www.paradyz.com