Wciąż szukasz pomysłu na wyjątkowy upominek? A może bliskiej osobie radość sprawi piękna porcelana albo gustowny drobiazg do mieszkania? 

Tych, którzy wielbiają celebrować miłe chwile przy aromatycznej kawie lub herbacie, ucieszy elegancka filiżanka. W kolekcji Villa Italia znajdziesz filiżanki klasyczne i nowoczesne, proste i bogato zdobione. Możesz też wybrać zapakowany w ozdobne pudełko zestaw Tea for one w ulubionym przez bliską osobę stylu.

Ciekawym pomysłem na prezent jest zestaw - filiżanka z czajniczkiem  (119 zł) - albo praktyczny zaparzacz do herbaty z kolekcji Prato (66 zł).

Każdego, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, ucieszy gustowny drobiazg do mieszkania. W sklepach Villa Italia jest ich duży wybór. Sympatycznym upominkiem będzie ażurowa osłonka na tea-light z kolekcji Clara (88 zł) albo zrobione z górskiego kryształu świecznik (345 zł) lub obrączki do serwetek (185 zł) z kolekcji Scandia.

Kolekcjonerowi porcelanowych drobiazgów możesz podarować ręcznie malowaną figurkę, np. aniołka (41 zł).

W gorączce przedświątecznych zakupów nie zapominaj jednak, że najcenniejsze prezenty to te dane od serca, niezależnie od tego, ile wydałeś na nie pieniędzy.

źródło i zdjęcia: Villa Italia