Tylko polskie wzornictwo w najlepszym wydaniu - taka jest dewiza nowo otwartego sklepu internetowego Ihatedesign.pl.

- Nie interesuje nas wszystko, tylko najlepsze - zapewniają Marta i Jaga z Ihatedesign.pl - dlatego starannie selekcjonujemy projekty polskich designerów.

Doceniają nie tylko pomysł, ale i jakość wykonania, materiał i ekologiczne myślenie w projektowaniu.

W sklepie internetowym Ihatedesign.pl znajdziemy przedmioty już znane i uznane - choćby nagrodzone Rdzeniem Machiny szklanki Attachement Gabrieli Kowalskiej - jak i mnóstwo oryginalnych i pomysłowych produktów, które dopiero zdobywają popularność.

- Mówiąc design, myślimy o rzeczach stworzonych i sygnowanych przez projektanta. Są to nie tylko meble i dodatki do wnętrz, ale dobra i unikatowa biżuteria, moda, gadżety i kreatywne zabawki dla dzieci - tłumaczą właścicielki sklepu.

Nowością w Polsce, do kupienia tylko w Ihatedesign.pl, są kolorowe i bardzo pozytywne poduszki, torby i kubki IDAD Design. To autorska marka Idy Dutki, która mieszka i tworzy w Mediolanie. Od czterech lat jest textile/pattern designerem w Bassetti, jednej z największych włoskich firm produkujących pościel. 

Marcie i Jadze zależy na tym, aby zakupy w sklepie internetowym Ihatedesign.pl były prawdziwą przyjemnością, dlatego dbają o każdy szczegół, opisują sylwetki projektantów, a każdy zakupiony produkt starannie pakują.

Mówią stop nudzie i banalnym rozwiązaniom!

źródło i zdjęcia: Ihatedesign.pl