Wybór podłogi to niełatwa sprawa, tym bardziej, że oferta jest ogromna. Aby nam go ułatwić, firma Barlinek na swojej nowej stronie internetowej obok mnóstwa inspirujących zdjęć zamieściła m.in. aranżator wnętrz i wygodną wyszukiwarkę produktów.

Pod adresem www.barlinek.com.pl ruszyła nowa odsłona strony internetowej producenta podłóg drewnianych. Oprócz nowoczesnej szaty graficznej znajdziemy tam wiele pomocnych funkcji, które ułatwią wybór i kupno wymarzonej podłogi.

Jest więc zaawansowana wyszukiwarka produktów, kalkulator, który policzy, ile paczek paneli będziemy potrzebowali i ile za nie zapłacimy, a także porady architekta i pełnoekranowa galeria inspiracji.

Poza tym internauci mogą skorzystać z aranżatora wnętrz, w którym zobaczą, jak wybrana przez nich podłoga wyglądać będzie we wnętrzu urządzonym w konkretnym stylu i kolorystyce.

- Zakup podłogi to decyzja na lata, a w naszym portfolio znajdują się deski w naprawdę dużej ilości wzorów. Często trudno sobie wyobrazić, jak dana podłoga będzie wyglądała we wnętrzu, która najlepiej podkreśli jego styl - mówi Piotr Twardowski, Marketing Specialist Barlinek S.A. -  Dlatego zależało nam, aby dostarczyć naszym klientom narzędzia, które ułatwią i uprzyjemnią wybór podłogi i zagwarantują satysfakcję z zakupu.

źródło i zdjęcia: www.barlinek.com.pl