Chcesz, żeby Rambo pomógł Ci w sprzątaniu? Nic prostszego - weź udział w naszym konkursie dla spostrzegawczych, a super odkurzacz Samsung Rambo SC8850 może być Twój.

Chciałbyś mieć taki odkurzacz? To Rambo SC8850 firmy Samsung. Bije na głowę inne odkurzacze potężną mocą - 2200 W i siłą ssącą aż 430 W.

Do tego ma specjalną szczotkę Silencio Force, która sprząta skuteczniej i nie porysuje mebli, nawet jeśli niechcący o nie zawadzisz.

Rambo SC8850 to odkurzacz bezworkowy. Komora Super Twin sprawia, że mimo zapełnienia zbiornika na kurz siła ssąca odkurzacza długo się nie zmniejsza, a opróżnianie go jest dziecinnie proste. Odkurzacz ma też filtr HEPA H13 - idealny dla alergików.

Jak wygrać odkurzacz?

Zadanie konkursowe jest proste, a do wygrania - 2 odkurzacze Rambo SC8850 od firmy Samsung i 9 toreb "Czasu na Wnętrze" z aktualnym numerem miesięcznika.

Wystarczy znaleźć w portalu czasnawnętrze.pl przynajmniej 3 produkty firmy Samsung i ich nazwy lub linki do artykułów przesłać mailem na adres kontakt@czasnawnetrze.pl.

Na odpowiedzi czekamy od godz. 11.00 w dniu 6 marca 2012 roku!  Autorzy 5. i 55. poprawnej odpowiedzi otrzymają odkurzacze Rambo SC8850 ufundowane przez firmę Samsung, a co piątą prawidłową odpowiedź od 10. do 50. nagrodzimy torbą z logo "Czasu na Wnętrze" i marcowym numerem miesięcznika.

Zapraszamy do zabawy!