Coś dla miłośników skandynawskiego designu - 1 marca otwarty zostanie nowy salon DUKA w warszawskim Centrum Handlowym Złote Tarasy.

Huczne otwarcie nowego salonu DUKA rozpocznie się we czwartek 1 marca 2012 i potrwa przez cały weekend do niedzieli, 4 marca włącznie. 

Organizatorzy przygotowali pokazy kulinarne oraz degustacje przysmaków i... promocje. Najpopularniejsze produkty marki DUKA będzie można kupić taniej niż zwykle, a 100 pierwszych osób, które zrobią zakupy za co najmniej 100 złotych, otrzyma patelnię DAILY w prezencie.

Nowy sklep DUKA na poziomie II warszawskich Złotych Tarasów został urządzony w całkiem odmiennej aranżacji - w stylu KitchenLife.

"Kuchnia to moje ulubione miejsce w domu" - brzmi motto tego stylu życia, z pewnością bliskiego miłośnikom skandynawskiego designu DUKA.

Nowy salon DUKA  jest biały, świeży i nowoczesny. Charakter wnętrza podkreśla malowana na biało drewniana podłoga, jasne ściany i meble w tym samym kolorze. A niższe regały ułatwią dosięgnięcie każdego produktu.

W Polsce działa obecnie 30 salonów szwedzkiej sieci DUKA i sklep internetowy. We wszystkich znajdziemy wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę, sztućce i szkło stołowe.

Co kwartał na półki trafiają nowe kolekcje - propozycje projektantów DUKA zgodne z aktualnymi trendami w szwedzkim i światowym designie.

źródło i zdjęcia: DUKA