W stolicy Podbeskidzia, w Bielsku-Białej, powstał salon HOME Design, w którym znajdziemy "coś innego" niż w większości sklepów meblowych - meble i dodatki znanej z niekonwencjonalnych rozwiązań niemieckiej firmy KARE Design.

Na powierzchni 150 m2 można podziwiać niecodzienne przedmioty - oryginalne meble, zwalające z nóg oświetlenie, dekoracyjne dodatki w niesamowitych kształtach i kolorach.

- Przylgnęło do nas określenie "coś innego" - opowiada z uśmiechem Monika Hławiczka-Lis, właścicielka salonu HOME Design. - Pierwsze słowa, jakie cisną się na usta naszym klientom, to często: "macie tu Państwo coś innego...".

Faktycznie, wystrój salonu jest zaskakujący. Choć mieści się w galerii handlowej Sfera, zupełnie nie przypomina typowego sklepu. To raczej loft z odkrytym sufitem i ścianami z cegły i surowych pustaków, gdzie mieszają się style, kolory i formy. Bo takie właśnie są produkty KARE Design.

Każdy wypatrzy tu coś dla siebie lub bliskich. Trudny problem prezentów dla Panów też znajdzie swoje rozwiązanie. Na dodatek prezent zostanie tak zapakowany, że wprawi w zachwyt nawet największego malkontenta.

Do HOME Design warto zajrzeć nawet, jeśli nie planujemy zakupów. Można tu po prostu miło spędzić czas, podejrzeć najnowsze trendy w designie, porozmawiać.

Salon zapewnia również porady architekta wnętrz, transport, a nawet kącik dla dzieci. Można tu również założyć listę prezentów ślubnych.

W planach właścicielka HOME Design ma organizowanie wystaw, warsztatów i imprez przybliżających światowych trendów w designie. Warto więc trzymać rękę na pulsie i zaglądać jeśli nie do salonu, to chociaż na jego stronę internetową lub profil na Facebooku. Co 50. osoba, która polubi profil HOME Design, otrzymuje upominek od firmy. Pierwsze upominki już rozdano!

HOME Design - Galeria Handlowa Sfera
Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5
galeria II, 2 piętro

źródło i zdjęcia: HOME Design