Luty dobiega końca, więc czas już pomyśleć o wiosennych porządkach i dekoracjach. W IKEA właśnie pojawiły się wiosenne nowości.

Najwyższa pora uprzątnąć zimowe naleciałości i odświeżyć wnętrza. Jakie wiosenne dekoracje wnętrz porponują nam na ten sezon styliści IKEA?

Może po kolei. Zacznijmy od wiosennych porządków. Ład w domu pomogą zaprowadzić kolorowe pudła PINGLA. Powiew świeżości do kuchni i jadalni wniesie nowa zastawa stołowa - w kwiatowe wzory w stylu modern (kolekcja IDEELL) lub angielskim (TRIPP i SILJE) albo minimalistyczna biała (TRIVSAM), do tego bieżniki, podkładki pod talerze, świece i sztuczne kwiaty w wiosennych różach i zieleniach.

Aranżację salonu, sypialni lub przedpokoju całkiem odmieni nowy plakat lub kolekcja pocztówek na ścianie. Do wyboru mamy mnóstwo wiosennych motywów.

To także pora, by zadbać o kwiaty doniczkowe. Miłośnicy domowej zieleni znajdą w wiosennej kolekcji IKEA mnóstwo doniczek i osłonek: kolorowe blaszane (FORSOMMAR), wyplatane z trawy morskiej (JARDNOT, SALMBAR) ratanowe (RAGKORN, PEKANNOT), ceramiczne (TROSSO) lub z tworzywa (OSTLIG) - do wyboru, do koloru.

Nie pozwólmy więc zimie panoszyć się zbyt długo i zaprośmy wiosnę do domu.

źródło i zdjecia: IKEA