Na mapie Warszawy jeszcze jedno miejsce, którego miłośnicy pięknych wnętrz nie mogą nie odwiedzić. W nowo otwartym salonie Bed & Breakfast Home czeka na nich mnóstwo stylowych  i oryginalnych mebli i dodatków.

Otwarty w ostatnich dniach lutego 2012 roku salon Bed & Breakfast Home w warszawskiej Galerii Mokotów to już drugi sklep tej marki w Warszawie i trzeci w Polsce (jest też w Gdyni). Podobnie jak w pozostałych, znajdziemy tam meble i artykuły wyposażenia wnętrz umiejętnie łączące nowoczesność z klasyką, nonkonformizm z wyrafinowaniem, szacunek dla tradycji z duchem czasu.

BB Home czerpie zarówno z historycznych, jak i ze współczesnych trendów, oferując wszystko, co potrzebne, by urządzić wygodne, eleganckie i oryginalne wnętrze. W 6 działach tematycznych oferuje meble, oświetlenie, wyposażenie łazienki, dodatki i akcesoria, tkaniny i tapety oraz muzykę i książki. Styl Bed & Breakfast Home zaciera granicę pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, tworząc własny, niepowtarzalny i ponadczasowy klimat.

Adresy salonów Bed & Breakfast Home

  • Warszawa - Galeria Mokotów - ul. Wołoska 12 lok.035A parter
  • Warszawa - ul. Burakowska 5/7
  • Gdynia - CH Klif - Al. Zwycięstwa 256 lokal 1,5A

źródło i zdjęcia: Bed & Breakfast Home