Odkurzanie bez hałasu? To się da zrobić. Rowenta Silence Force Extreme działa tak cicho, że możesz przy odkurzaniu oglądać film lub słuchać muzyki.

Najnowszy odkurzacz marki Rowenta - Silence Force Extreme - nie tylko doskonale sprząta, ale jest też przy tym ekstremalnie cichy, aktualnie najcichszy na świecie!

Osiągnięto to dzięki ulepszonej konstrukcji silnika i sprawniejszemu przepływowi powietrza.

- W odkurzaczu Rowenta Silence Force Extreme połączyliśmy dwie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy - potężną siłę ssania, dającą znakomitą efektywność zbierania kurzu, oraz niezwykle cichą pracę silnika, który po włączeniu pracuje na poziomie 62 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy - mówi Barbara Woźna, Product Manager Home Cleaning & Electrical Cooking, Groupe SEB.

Nowy odkurzacz Rowenty jest tak cichy, że nie będzie przeszkadzać innym domownikom w pracy ani w odpoczynku. A i samo odkurzanie jest znacznie mniej męczące, kiedy zamiast ryku silnika można słuchać muzyki, audiobooka lub oglądać film.

Najcichszy odkurzacz na rynku

Wyjątkowo cichą pracę odkurzaczy Silence Force Extreme, przy zachowaniu efektywności zbierania kurzu, potwierdziły testy niezależnego niemieckiego instytutu badawczego SLG Prüfung und Zertifierung GmbH (grudzień 2011). Model RO5921 uzyskał najwyższe odznaczenie za najniższy poziom hałasu wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży na świecie.

Nowoczesny design i wygoda

Rowenta Silence Force Extreme to odkurzacze workowe (worek o pojemności 5l)  z filtrem HEPA 13. Dostępne są w 3 wersjach: najcichszy model RO58921 (niebieski) o mocy 1100 W oraz mocniejsze (2200 W) modele RO5825 (czarny) i RO5822 (pomarańczowy), także wyjątkowo ciche - 66 dB(A).

Sprzątanie ułatwiają nowoczesne i wygodne akcesoria, m.in.: zwrotny wąż z ergonomicznym uchwytem i wbudowaną szczotką, mechaniczny regulator siły ssania czy rura teleskopowa z blokadą.

Atrakcyjny design odkurzaczy Silence Force Extreme został wyróżniony w prestiżowym międzynarodowym konkursie RED DOT w kategorii sprzętu AGD.

źródło i zdjęcia: Rowenta