Rodzina najcichszych odkurzaczy świata Rowenta Silence Force Extreme powiększyła się właśnie o dwa nowe modele: RO5931 i RO5925. W czym są lepsze od poprzedników?

Linia Rowenta Silence Force Extreme to najcichsze odkurzacze świata. Po włączeniu emitują hałas na poziomie 62- 66 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy. Są ponad 5 razy cichsze niż przeciętne odkurzacze dostępne na rynku.

Cichą pracę odkurzaczy Rowenta Silence Force Extreme bez uszczerbku dla skuteczności zbierania kurzu potwierdziły testy niezależnego niemieckiego instytutu badawczego SLG Prüfung und Zertifierung GmbH. Zdobyły one najwyższe odznaczenie za najniższy poziom hałasu wśród dostępnych w sprzedaży odkurzaczy.

Dźwięk odkurzaczy Rowenta Silence Force Extreme jest na tyle nieuciążliwy, że nie przeszkadza w rozmowie przez telefon, słuchaniu muzyki czy oglądaniu telewizji. Odkurzając, nie zakłócimy snu, pracy czy odpoczynku innych domowników, nie mówiąc już o sąsiadach.

Dwa najnowsze modele odkurzaczy Rowenta Silence Force Extreme: RO5931 (niebieski) i RO5925 (czarny) są faktycznie ekstremalnie ciche, bo żaden z nich nie pracuje głośniej niż 62 dB(A). Obydwa mają też większy od poprzedników zasięg, bo ich kabel ma aż 11 m długości! Nawet duże mieszkanie posprzątamy więc, nie przełączając go z gniazdka do gniazdka. To duża wygoda.

Poza tym model RO5931 ma maxi-turboszczotkę z funkcją Animal Care Pro przeznaczoną do usuwania sierści i zabrudzeń z dywanów, wykładzin i chodników, a także znaną już z modelu RO5921 trójkątną szczotkę do parkietów Delta Silence, która znakomicie ułatwia odkurzanie w kątach.

Podobnie jak poprzednie modele najcichszych odkurzaczy Rowenta, wyposażone są w:

  • filtr HEPA 13 (99,95% skuteczności filtracji powietrza),
  • worek z mikrofibry o pojemności 5 l,
  • uniwersalną szczotkę Easy Brush,
  • ergonomiczny uchwyt Ergo Comfort,
  • zderzak z systemem Shock Protect, który chroni meble przed poobijaniem,
  • zestaw akcesoriów Ergo Comfort Silence,
  • cichą rurę teleskopową XXL.

Za odkurzaczy Rowenta Silence Force Extreme RO5931 z pełnym wyposażeniem zapłacimy 1099 zł.

źródło i zdjęcia: Rowenta